Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet az, hogy a hip hop...

Hogy lehet az, hogy a hip hop ennyire lesüllyed? (6ix9ine, lil pump stb. )

Figyelt kérdés
Mostanában találtam meg ezt az úgynevezett sziksznájnt a neten és nem értem, hogy lehet egyátalán szeretni. A lil Pump gyerekkel meg egyenesen ki készítenek és az emberek meg szeretik :D Mi a véleményetek ezekről ?

2018. márc. 23. 17:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

" és nem nagyon kéne ebbe a formába át térni :D" Nem értem miért fáj neked az, hogy megjelennek új előadók új irányzatokkal. Mindenki halgassa azt, ami tetszik neki, amit szeret, amiben megtalálja azt az "üzenetet", amit a magáévá tud tenni.


Én pl rock-ot, és trash metalt hallgatok alapból, de 6ix9ine zenéit imádom, és magával az emberrel aki a brand mögött van tudok azonosulni.


Lil Pump-tól rosszul vagyok, de attól még nem kell fikázni, mert nekem nem tetszik, és azokat sem akik szeretik.


Ha rajtad múlna, mindenki azt szeretné amit te szeretsz? K .rva unalmas lenne ám a világ úgy, hogy a zenei irányzatok nem ágaznak szerte és nem jelennek meg új előadók, akik valami újjal, valami mással állnak elő. Így fejlődik a világ és ez nem csak a zenére igaz, hanem minden másra is.

2018. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kecske.9000 ***** válasza:
83%
6ix9ine-tól hallgass meg pár számot! Először nekem is ilyen dafuq érzésem volt. De a Billy meg a Gummo az szerintem elég jó.
2018. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%
A listád elejére raktad xxxtentaction-t aztán mered fikázni a gucci ganget. Te vagy egy vicc a kérdéseddel és a nézeteiddel együtt. Mindenkinek más az ízlése, nem erőltetik rád se hogy olyat hallgass amit nem szeretsz. Peace
2018. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!