Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet az, hogy a hip hop...

Hogy lehet az, hogy a hip hop ennyire lesüllyed? (6ix9ine, lil pump stb. )

Figyelt kérdés
Mostanában találtam meg ezt az úgynevezett sziksznájnt a neten és nem értem, hogy lehet egyátalán szeretni. A lil Pump gyerekkel meg egyenesen ki készítenek és az emberek meg szeretik :D Mi a véleményetek ezekről ?

2018. márc. 23. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__8824689-nek..

Itt egy egész jó kis vita ment le ilyen témában, magam is aktív voltam benne, a kérdezőt sikerült meggyőzni a végére, ajánlom olvasásra.

Ide csak dióhéjban válaszolok: ma is rengeteg aktív hip-hop előadó van, akik sok szempontból felette vannak egy 6ix9ine-nak, szóval magára a műfajra semmiképp se lehet kijelenteni, hogy dekadens lenne, inkább csak szélesebb spektrumot kéne szemlélni benne. Lil Pump-ot meg egészen bírom annak ellenére, hogy sok old school-abb, meg művészibb hip-hop-ot hallgatok, mert ő látványosan se komoly, se tartalmas nem akar lenni, csak szórakoztató egy ilyen hülye módon - azt meg jól csinálja.

2018. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na álljunk meg. Én nem a new schoolt fikáztam hanem ezt a kettőt és azokat az előadókat akiknek semmi tehetségük nincs hozzá mint pl. Kodak Black :D ezzel az a bajom, hogy sokan ezeket hallgatják... De a kedvenc előadóimat leírom: xxxtenatcion,Kendrick Lamar, lil uzi vert, migos, post malone-t is bírom, 21 savage, travis scott de még többen is vannak akiket szeretek.
2018. márc. 23. 17:52
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak hát ebben az évben eddig nem ők vannak fel hypeolva hanem a gucci gang meg ugye ez a 69 gyerek és nem nagyon kéne ebbe a formába át térni :D
2018. márc. 23. 17:58
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

"ezzel az a bajom, hogy sokan ezeket hallgatják..."


Hova szarjak?

Szerintem Tekashitól a Billy egy veszett jó zene.

2018. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
A Gucci Gang is jól össze van pakolva, ember, most neked tényleg az a bajod, hogy más emberek, más előadókat szeretnek?
2018. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na megérkezett egy gucsigen-tag. ESKETITT TESO JA MEG BILIN ÜLVE HALLGATJUK A BILYT, SZIKSZNAJN FESSUK BE A HAJUNKAT SZIVARVANYSZINURE(mert másképpen nem tudnának felfedezni egy mexikói “rappert”)Ja nem ide.
2018. márc. 28. 00:22
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
#6 Ez eléggé egy alja megnyilvánulás volt. A csávó fogalmazási stílusából egyáltalán nem az jön le, hogy olyan ember lenne, amilyennek te spekulálod pusztán az ízlése miatt. Én bár Tekashi zenéjét nem szeretem, Lil Pump azonos nevű albumát élveztem, és máig vissza-visszatérek számokra, mikor kedvem támad valami fülbemászó, basszusos, primkó zenéhez, de ebből szerintem az ízlésem töredékére se lehet helyesen következtetni, nemhogy az életvitelemre...
2018. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

"Na megérkezett egy gucsigen-tag. ESKETITT TESO JA MEG BILIN ÜLVE HALLGATJUK A BILYT, SZIKSZNAJN FESSUK BE A HAJUNKAT SZIVARVANYSZINURE(mert másképpen nem tudnának felfedezni egy mexikói “rappert”)Ja nem ide."


Boy you is a retard

2018. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
“You is”
2018. márc. 28. 23:21
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

"Boy, you is a retard, on the go just like a go-kart"

trippie redd

2018. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!