Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Feeleng good Michael Buble-...

Klementinacska kérdése:

A Feeleng good Michael Buble- tól (asszem így írják. ) milyen, , műfajba'' tartozik?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett a szám és szeretnék még hozzá hasonlókat hallgatni, de nem tudom, hogy mit keressek. Ha lehet írjatok még ilyen számokat! Előre is köszi!

2018. márc. 26. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meg Bublé többi számával. ;)
2018. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt remélem tudod, hogy ez nem Michael Bublé száma, hanem Nina Simone atomhíres slágere, amit rajta kívül már kismillióezren feldolgoztak, és duplaennyien énekelték el minimum két koncertjükön...

Egyébként Bublé (annyi alapján amennyit belehallgattam) eléggé hű maradt az erededi stílushoz, amit én a jazzbe sorolnék, de nyilván van, aki jobban otthon van ebben a műfajban, ő majd pontosít.

2018. márc. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!