Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mint hallhattun pénteken...

Marshallericsen kérdése:

Mint hallhattun pénteken Avicii elhunyt Isten nyugasztalja Én gyászolom őt mert felnéztem rá és a legjobbnak tartottam egy Legendának Nektek is hiányzik Avicii?

Figyelt kérdés
Avicii

2018. ápr. 23. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

"Életmódja és részben túlzott alkoholfogyasztása következtében"

Bizony, példaértékű életvitel, erre érdemes felnézni.

2018. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Tudom, hogy volt valaki ezzel a névvel akinek a zenéhez volt valami köze, de ennyi
2018. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem hianyzik.
2018. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az életmódjából kifolyólag nem lehet csodálni, és őszinte leszek, a zenéi felét utáltam (igaz volt amit szerettem, például a Waiting for Love-t), de ezzel együtt is kár érte, és hiányozni fog a zenei életből.
2018. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
81%
Lehet, hogy az életmódja olyan volt, amilyen. Sajnos a karrierjével a stressz is együtt járt. De igenis, akárhogyan élt, el kell ismerni, hogy az egyik legjobb, legnépszerűbb dj volt manapság. Személy szerint én imádtam a számait, első hallásra szinte mindbe beleszerettem, egy-egy dallamhoz rengeteg emlékem fűződik. Megrázott, hogy ilyen hirtelen elment, de halhatatlan marad, a zene kiemelkedő alakja.
2018. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő volt az első, és lehet utolsó, akitől elektronikus zenét hallgattam, és megszerettem. Tényleg nem szeretem ezeket a drogos zenéket (én így hívom őket) de az ő "dalai" mégis valahogy mások voltak. Érzelmesebbek, jobban megszólítják az embert, olyan közvetlenebb és egyedi. A dalszöveg, maga a zene amit aláfestett, szöveg nélkül is kivehető a számainak a hangulata. Én ezt szerettem benne, az egyediségét és az érzelmességét, ami egy dalhoz kell. Ezért lett ő ennyire sikeres, és ezt 8 évig tartani tudta, és így vagy úgy, de a halála után is tartani fogja.

Még bőven a halála előtt kezdtem el őt nézegetni instagramon, nekem egy nagyon rendes, kedves, önzetlen srácnak tűnt. Tényleg kár érte. Ha vissza is vonult volna véglegesen, de legalább tovább élt volna...

az állapotáról pedig ő (is) tehet, hogy idáig jutott, kora huszonéves korára alkoholistává vált. Szóval ezt viszont be kell vallani, hogy nagyon csúnyán elszúrta. Csak nem értem, ilyenkor hol voltak a szülei, a családja? Éveken keresztül. Ez pedig valóban nem volt egy szép és követendő példa a mai fiatalságnak.

De ettől függetlenül tényleg nagyon sajnálom, a halált biztos, hogy nem érdemelte volna meg, ha hibázott, akkor sem. Szerencsétlen szerintem már ő maga sem tudta, hogy valójában mit akar az élettől. Több mint valószínű, hogy erősen depressziós volt.

2018. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Most igazából lehet sajnálni, meg kár érte mert tényleg nagyon jók a zenéi. Viszont azt a tényt ne felejtsük el hogy ő 28 évesen sokkal teljesebb, boldogabb életet élt mint a legtöbb ember egész életében itt Magyarországon.
2018. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
52%
Szerintem ő volt és marad is a legjobb, még ha másoknak nem is ez a véleménye. Nagyon szeretem a zenéit, már 4 éves korom óta és sok nehéz időszakot segítettek átvészelni. Nagyon hiányzik, egy űrt hagyott maga után a lelkemben.
2018. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

A zenéi jók voltak, de életvitel tekintetében ő minden volt, csak nem példaértékű.

Azért nem sok embernek sikerül 30 éves kora előtt az alkoholba belehalnia, pláne, hogy az alkohol miatt hasnyálmirigy betegsége is volt már, amire szintúgy nyakalta a piát.

2018. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Téged minősít, hogy egy ilyen zenélni nem tudó antitehetség neked a példaképed! Ha ilyen hülye volt, hogy a már amúgy is sok alkoholtól megbetegedett, de még tovább vedelt, meg is érdemli a sorsát! A zenéiről meg nem nyilatkozom, ha elektronikus zene, akkor csak is Faithless, Prodigy, Armin van Buuren, Paul Van Dyk stb. szóval igazi DJ-k jöhetnek szóba, nem ez a kis b-zi gyerek!
2018. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!