Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mint hallhattun pénteken...

Marshallericsen kérdése:

Mint hallhattun pénteken Avicii elhunyt Isten nyugasztalja Én gyászolom őt mert felnéztem rá és a legjobbnak tartottam egy Legendának Nektek is hiányzik Avicii?

Figyelt kérdés
Avicii

2018. ápr. 23. 19:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

1-es hozzászólónak, az átlagember kicsinyes, unalmas szürke semmit érő életét akarod összevetni egy olyan emberével aki képes volt valamire, aki 1 volt a millióból...

Inkább legyen valaki alkoholista és drogos és hozzon létre valamit mint egy középkategóriás átlagos senki mert én pl az ilyeneket vetem meg mint te.


Fingod sincs mekkora a nyomás egy előadóművészen hogy mivel kell nap mint nap megküzdenie, és az átlag ember is drogozik meg piál meg sexel a fél várossal minden irányból szóval ne legyünk már ennyire képmutatóak!!!


Volt miért felnézni rá és csodálni a MUNKÁJÁT.....

És igen a kérdésedre válaszolva nekem is nagyon hiányzik és szíven ütött a halála, az elkeseredettsége hogy nincs más kiút pedig milliók tisztetélték őt!


Rest in Peace!

2018. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
10# Válogasd meg az otromba szavaid légyszíves...Ne okádd ide a gyomrod tartalmát másokat gyalázva...
2018. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

12-es hozzászóló:


Te meg mosd ki a szádat szappannal, mielőtt nekem szólsz te tudatlan kis gyökér! Fogadjunk, hogy csak egy porbafingó 12 éves pattanásos kis sz@r vagy! Fingod sincs a zenéről te szerencsétlen

2018. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem 12 vagyok hanem közel 40 éves és van gőzöm a zenéhez.

Amilyen a szád, az intelligenciád olyan a lelked is....

2018. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmam sincs a zenéről...

A dollármilliárdokról amiket termelt a számaival...

Amibe végül belehalt...

Az eszméletlen szakmai és közönség sikerbe...

Csinálja utána bárki is...

Nemcsak nyomta a EDM-et hanem írta szerezte a zenei részt és olyan slágereket dobott amiről a többinek gőze nincs.

Egy DJ egy darab olyan slágerrel miket ő írt eléldeglne 20 évig és fényezné saját magát...

Isten nyugosztalja!

2018. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%

#14


Az igen! Büszke lehetsz magadra, hogy 40 éves létedre annyi eszed van, amennyi látszik. Én meg majdnem feleannyi vagyok mint te, mégsem vagyok olyan igénytelen, hogy ilyen sz@rokkal fertőzzem az agyamat!

2018. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!