Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a zenei stílusom?

Milyen a zenei stílusom?

Figyelt kérdés

Arch enemy,metallica,rammstein,slipknot,5FDO,Talán egy kis Disturbed,Tankcsapda,Korn,Kreator,Decapitated,Moby Dick,Depresszió


17/F



2018. ápr. 24. 19:30
 1/3 anonim válasza:
32%
Régies ha lehet így mondani☺☺
2018. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Rammsteint én is bírom. A zenei stílusod rockos. :D Ennyi. Ha a jó, vagy rossz válaszokat vártad erre, akkor nem tudok mit mondani, mert a jó zenei ízlés relatív. Mindenki mást szeret, tehát aki mondjuk rapet hallgat, az valószínűleg azt mondaná, hogy rossz. De egyébként nem rossz, csak más az ízlésed.

Egyébként én minden műfajból szeretek zenéket.

2018. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy az általad hallgatott előadók műfajával, nemde? Ráadásul mind egymáshoz közel álló, ergo ha sík hülye lennél, még akkor is be tudnád sorolni magad egy stílusba, mert ez annyira egyértelmű. De szerintem te nem vagy sík hülye. Akkor?
2018. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!