Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az X faktor mindenkit behív...

Balázs Dzsenifer kérdése:

Az X faktor mindenkit behív meghallgatásra?

Figyelt kérdés
Ugye idén viberen is lehetett jelentkezni az X faktorba én minden mindegy alapon beküldtem egy vidit és most hívtak hogy meghallgatásra egyeztessünk időpontott de fogalmam sincs hogy megéri e bemenni mert ha minden jeletkezőt be hívnak akkor szerintem felesleges 😶😶😶

2018. máj. 2. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, csak azt hívják be aki nyerni fog...
2018. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:
89%

Kedves Dzsenifer!


Szerintem a kérdésed nem a Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok kategóriába való.


Mivel jelentkeztél, gondolom azért tetted, mert be akarsz kerülni.

Ha be akarsz kerülni el kell menni a meghallgatásra. Ha nem akarsz bekerülni nem kellett volna jelentkezned!


Hol a probléma? Ott hogy mások is jelentkeznek és másoknál kell jobbnak lenned? Ez a szekér ilyen. Nem tudtad?

2018. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért is behívhatnak, ha jó sz@@r vagy, és majd jól kiröhögnek. Vagy látnak benned valami kihasználni valót.

Az is lehet, hogy jól énekelsz, de ha minden mindegy alapon jelentkeztél, az nekem űgy hangzik mintha amatőr lennél. Voltál már énektanárnál? Az csak a mesében létezik, hogy elmegy a parasztlány, akinek soha semmi köze se volt a zenéhez, az x faktorba, és kiderül, hogy ő a következő Ella Fitzgerald.


Kérj meg valakit, hogy mondjon objektív véleményt a hangodról, mert ha nem elég jó, akkor valószínű, hogy csak azt akarják, hogy az ország röhögjön rajtad egy jót.

2018. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!