Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Mi a véleményetek...

Kpopperek! Mi a véleményetek a BTS Fake Love albumáról?

Figyelt kérdés
Nekem nem a BTS az UB bandám, hanem a BP. De a BTS a 2. És hát ettől az új albumtól nem igazán ájultam el. Nektek mi a véleményetek?
2018. máj. 31. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Megöregedtek a fiúk.
2018. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Hát nekem se jött be. Sőt, a legtöbb új szám egyáltalán nem tetszik, nem csak az ő új albumuk. (Erre a probléma azt a megoldást találtam, hogy elkezdtem hallgatni régebbi számokat és rájöttem, hogy ez a K-pop stílus nem valami nagy durranás, pedig éjjel-nappal azt hallgattam eddig. Mostmár azok a számok se tetszenek amik eddig tetszettek :( De nem is baj, találtam sokkal jobbakat :D )
2018. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
46%

A hájpolt új BTS nem tetszik. Régen egyedinek számított a banda szerintem.

Jó számaik volltak, én akkor jobban szerettem őket. A fiúkat persze bírom így is, azok alapján, amit mutatnak, de nyilván az egész hype elveszi tőlük az összes egyediséget. A DNA eránál teljesen kiábrándultam, az az album abszolút nem tetszett. Viszont a Fake Love klasszisokkal jobban sikerült. Kicsit a WINGS korszakot hozta vissza nekem, bár mégsem hasonló. Érdekes ez.

Engem az tud kiábrándítani igazán, ha a sok 14-15 évest elkapja a fangörcs, mert “ú, de cuki, szexi fiúk ezek”. Jaj, ne már. Anno volt a Tokio Hotel, aztán a 1D, most meg ez lesz a módi? Haladni kell a korral nyilván, de az ilyen nekem nem szimpatikus. Szóval a kérdésedre visszatérve: Jobb lett az előző albumnál sokkal, de messze nem közelíti meg a korábbiakat.

2018. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is a Wings album volt a kedvencem. Hozzá az a sok teorizálás...:-} Awww imádtam.
2018. jún. 9. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem annyira jó, mint amennyire hypeolják. Személy szerint én a Blood Sweet and Tears után teljesen elvesztettem az érdeklődésem a BTS iránt. A tagjaikkal nincs bajom, de szerintem már érezhetően nem azt képviselik mint régen. Az ostoba 13 éves rajongótábort -akinek nem inge..- meg hagyjuk is.
2018. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem elfogadható:)

A két kedvenc számom róla a Fake love és az Anpanman,a többi nem igazán fogott meg:(


Szerintem ez a stílus igenis illik a fiúknak, jó tény hogy megváltoztak hisz egyszer fel kell nőni, és nekem sem a régi BTS-nek tűnik,de ez van,ezt kell elfogadni,nem mi döntünk az ilyesmiről,hanem a Bighit(sokan mondják hogy a BTS el Amerikásodott egyébként)

És igen, rengeteg gyerek fanjuk van,szinte csak 12-3 évesek,vagy alig múlottak 14, bár mikor néztem az Ellen Show-t,ott sok 16-17 éves körüli lány is volt(legalább is nekem a kinézetükről ez a kor jött le)


Lehetne a régi BTS,de sajnos ez most ilyen, szóval legyünk most evel megelégedve, aztán majd jön újabb és újabb 😄

2018. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem teljesen elamerikaisodtak. Nincs vele bajom, hogy nemzetközileg, főleg Amerikában is ennyire felkapottak lettek, sőt, bizonyos szemszögből a legjobb ami történhet egy kpop előadóval, hisz a BTS esetében ki lehet jelenteni, hogy történelmet írtak kpop színvonalon. Csak hát, ez azzal járt, mondjuk ez előre látható volt, hogy a hírnév megváltoztatta őket. Az egész már ott kezdődik, hogy gondolom már egy ideje nem hip hop dalokat csinálnak, és mostmár kicsit ilyen giccses gyenge pop irányba mennek el...bocsánat, ha kicsit erős voltam. A videóklippjeik is egyre természetellenesebbek, műebbek, tele vannak green screennel, animációkkal stb. Meg kevésbé is adják magukat szerintem. Sorry, ha hülyeséget mondok, de mintha régen nem ilyenek lettek volna. Oké, ez ízlés kérdése, de nekem sokkal jobban tetszett az az időszak, amikor pl. az I need you-ban meg a Run-ban az utcán forgattak, meg épületekben, mintha valós felvételek lettek volna, remélem értitek. Szerintem egy aprót túlzás, ahogy a legutóbbi klippjeik kinéznek. Most inkább nem mennék bele a BTS nem zenei részébe, mert az most nem igazán ide illik, de arról is lehet sokat beszélni. Viszont...én addig nem merek semmit biztosan kijelenteni, amíg nincs vége ennek a Love Yourself "sorozatnak", mert ez már a második LY album, tehát valszeg ezért hasonló az előzőhöz. Szóval csak azért mondom, mert (kétlem), de lehetséges, a LY albumok után visszatérnek a régi színvonalhoz. Vagy megint valami újal állnak elő. De attól még reménykedek, hátha halljuk még a régi BTS-t, vagy valami. A LY albumok miatt elég csalódott voltam, pedig egyáltalán nem lennének rosszak, ha nem a BTS-é lenne, hisz ez már rég nem BTS.
2018. júl. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszintén? Egy 1 mp-et se hallgattam meg belőle, mert (itt csatlakozok az előttem szólókhoz) kiábrándultam.

Az utolsó era, amíg aktívan követtem őket, a Wings volt. A BST-nél már feltűnő változást lehetett tapasztalni, de a Not todayt és társait még rongyosra hallgattam. Utána olyan drasztikus irányt váltottak, hogy rájuk se ismertem. A változás jó, de azért ne vicceljünk már. Ha visszanézzük, hogy pl. 3-4 éve még miket dobtak ki, mintha nem is ugyanaz a banda lenne. Az volt a fejesugrás a pöcegödörbe, mikor kijött a DNA. Na, mondom: "kösz, de ebből nem kérek". Az első két dal, amit hallottam tőlük, a We are bulletproof pt 2 és a Danger volt. Azokat tessék ám összehasonlítani ezzel a... koreai 1D vonallal.

Médiaprostik lettek, túlságosan alkalmazkodnak a társadalmi elvárásoknak és az amerikai ízlésvilágnak. A "fake" elég találó már rájuk is, hiszen szöges ellentéte mindannak, amit évekig képviseltek. Ami ellen felszólaltak, ami ellen "lázadtak". Volt egy kiállásuk, ami egyedivé tette őket, mára viszont mintha pár amcsi lájkért el lehetne őket adni kilóra.

2018. aug. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy itt mennyi idióta van istenem! Nem csak azért, mert képtelenek vagytok értékelni a minőséget, hanem mert óriási ökörségeket beszéltek.

Kezdjük ott, hogy a BTS nincs, még egyszer mondom, nincs túlhypeolva! Leállhatnátok már ezzel. Ti is tudjátok, hogy megérdemelnek minden jót amit kapnak, ezért nagyon is megfáradtak! Ne mondjátok már, hogy a munkájuk és a hírnevük teljesen eltérő arányban vannak jelen!

Hatos, te durva módon el vagy tájolva, ha szerinted a rajongók között a 17 a határ...Rengeteg felnőtt van, húszasok, negyvenesek, akiknek talán nincs akkora hangjuk. De látod, a jó iránti rajongás nem állhat meg 17-nél. Elképesztő.

Illetve, a BTS iráni szimpatizálást én rohadtul nem mondanám "módi"-nak! Ezek csupán egyéni ízlések. Nekem sose tetszett se a Tokio hotel, se a One D., sőt...A BTS-t kinézetre azért ne hasonlítsuk az előzőekhez...remélem csak rosszul értettem.

Aztán, mit jelent az a szó, hogy "elamerikaiasodás"...nos, szerintem ilyen szó nem is létezik. De még a gondolat se. A BTS koreai maradt, a Waste it on me kivételével. De amúgy, sajnos vagy nem, a BTS-ék olyan nehezen nyögnek kettőt angolul, de ők azért amerikaiasok...

Hetes, szerinted a hírnév megváltoztatta őket:) A tagok még mindig sírnak minden nagyobb díjnál, sőt, szokásuk a földig is lehajolni érte. De az is érthető, hogy persze hogy szeretnének olyat előállítani, ami minél több embernek tetszik. De látod, még így se járnak mindig sikerrel. A válaszaitok alapján.

De ami rosszabb, hogy "hisz ez már rég nem BTS". Felnevettem. Akkor Apinkről beszélünk vagy melyik lánybandáról? A fiúk rohadtul ugyanazok akik elkezdték 2013-ban, ne röhögtess kérlek. Ez egy nagyon hülye kijelentés volt részedről. A fiúk teljesen ugyanazok, csak nem maradhatnak 2013-ban örökre. De igen, ez BTS:) Vagy nem BTS, akkor mi/ki? Ezt válaszold meg kérlek, mert szeretném ezt tudni, hogy kik ők, ha nem BTS.

Aztán észrevesszük, még mindig van lejjebb. Nyolcasunk úgy kíván értékelni egy albumot, hogy konkrét egy másodpercet nem hallott. Nem tudom elmondani, mennyit veszített ez az okostojás. Én nem is értem, lehet véletlenül 1D-től néztél dalokat, mert azok tényleg nem BTS-ek, de amit a BTS 3-4 éve kiadott, azokra is TELJESEN rá lehet ismerni, teljesen ők, nem kell itt hisztizni hülyeségről... De ezzel a "koreai 1D" vonal kifejezéssel rohadtul jobb lesz vigyáznod. A BTS soha nem volt és nem is lesz se 1D, se amerikai, ő mindig BTS marad, ahogy eddig.

Aztán médiaprostik. Nagyon elgondolkodtam, hogy biztos normális vagy-e. Hadd ne menjünk bele, mi a prosti, és mi a BTS. De még mindig számít az ilyenek véleménye, mint neked. A fake az, amit egész eddig leírtál. A BTS nyomja a szeresd magadat UNICEF-es kampányt, közben kiadja az Idolt, amivel pont azt mutatják, hogy ők maguk maradtak, és nem érdekli őket, hogy másoknak nem tetszenek. Nem gondolnám, hogy pont ők megfelelni akarnak. Annak viszont szerintem csak örülhetünk, ha a Billbordon 20 meg több hete vezetnek. Azok, akik megfelelni akarnak, pont azok nem fognak soha.

Amikor még tizenévesek voltak, még tényleg lázadóak voltak, de nem lehet emellett maradni örökre, felnőtt fejjel is. Most inkább biztatják az embereket, de ezzel mi baj lenne? És majd pont a BTS lesz az, amit >amcsi lájkért< el lehet adni...akkor te nem ismered őket, semennyire. Akik csak teltházas koncertet tudnak adni Amerikában, meg bárhol.

Képtelenségnek tartom, hogy ennyi hülyeség megférjen bennetek, mint amit most leírtatok, mert egyenként ez még száz emberre is sok lenne.

Arra meg már ki se tudtam térni, hogy a Tear milyen mestermű lett. Aki nem tudja értékelni a Fake love-ot meg az összes többit, hát annak nem tudom mi kéne. De ami tényleg jó, azt ne ócsároljuk már. A BTS-t náluk nagyobb sztárok is imádják.

Rekesszük be a hülyeséget, és értékeljük azt ami tényleg jó!

2019. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja és olyan sincs hogy Fake love album. Az a fő dal rajta. Tear album van.

Nem bírom már.

2019. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!