Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a legtúlért...

Szerintetek melyik a legtúlértékeltebb zenekar?

Figyelt kérdés

Szerintem a Led Zeppelin.


Zeneileg nem voltak különösebben innovatívak.


Nem volt egyetlen tehetséges dalszerző se a csapatban.


Értelmetlen, hülye szövegeik voltak.


Tehetségesnek tehetségesek voltak, de nem alkottak semmi forradalmi dolgot.



2018. jún. 22. 22:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt szándékomban egy lapon említeni,direkt azért írtam előnek a Veilt mert ők a borzalmasságukkal emelkednek ki. De nyugodtan linkelhetsz,hátha megváltozik a véleményen

Lehet a GD-t a punk rock utálása miatt is mondtam de..A Broken Dreams-es számuk az egyetlen ami tetszik,a többi nyálas,katyvasz,idegesít az énekes hangja is. Az ilyeneket se értem hogy lehet hallgatni mint a Sleeping with sirens meg Pierce the veil..

Az LP semmiképp se túlértékelt;)

2018. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ha valóban érdekel a Radiohead igazi nagysága, akkor az "OK Computer" és a "Kid A" lemezeket kell meghallgatni.
2018. jún. 24. 01:50
 14/31 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem csak rock zenét nézünk, akkor a BTS



Ha rockzenét akkor a sok antirocker takarodhat is vissza anyukájába, mert csak olyan zenekart tud felsorolni, ami NEKI nem tetszik :D


Én, mint IdiotNation tag tudom mondani, hogy a Green Day igenis túlértékelt. Leginkább az olyan megfelelésikényszerben szenvedők miatt, akik csak a BOBD-et ismerik, de máris kiírják Fakebookra (a sok Van Dáj Retkes bejegyzés mellé :D), hogy de nagyon fanolják a GD-t. Az utolsó előttinek meg ideírom, hogy látszik: körülbelül két számukat hallgattad meg a BOBD-en kívül :D Linkelj akár egy számot, ami nyálas és ami nem Brutal Love (már ha mond valamit a címe)


Szerintem, ami tényleg nagyon felül van értékelve banda az a BVB (hasonló érveléssel, mint a GD-nél), a Radiohead, az Imagine Dragons, a Linkin Park és a Nirvana

2018. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

#14


Szerintem a Radiohead nem túlértékelt, csak túlságosan elvont ahhoz hogy mindenki élvezni tudja.

2018. jún. 29. 18:14
 16/31 anonim ***** válasza:
79%
Én például a U2-t tartom rendkívül túlértékeltnek.
2018. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én az Imagine Dragonst.
2018. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
29%

Ahogy 5-ös írja: a mainstream nagy része.

A magyarok közül nekem a legtúlértékeltebb az LGT. Énekhang minimális, a zene se akkora durranás és a dalszövegek sem. De hasonlóképp érzek a Tankcsapdával kapcsolatban is.

A külföldiek közül meg a Beatles. Már szinte "kötelező olvasmány" a munkásságuk. Annak ellenére írom, hogy elismerem őket és bírom a zenéjüket. De az ő idejükben nem egy olyan banda volt, amelyik több lemezt adott el náluk, mégis ők a csúcs...

2018. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
21%

Beatles, Rolling Stones, Nirvana, Aerosmith, Van Halen, bármelyik mainstream zenekar és még sorolhatnám.


Ez az én véleményem, nem kell a lepontozgatás (bár ahogy az itteni embereket ismerem, úgy is le fognak).

2018. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
26%
AC/DC az első helyen áll nálam.
2018. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!