Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a legtúlért...

Szerintetek melyik a legtúlértékeltebb zenekar?

Figyelt kérdés

Szerintem a Led Zeppelin.


Zeneileg nem voltak különösebben innovatívak.


Nem volt egyetlen tehetséges dalszerző se a csapatban.


Értelmetlen, hülye szövegeik voltak.


Tehetségesnek tehetségesek voltak, de nem alkottak semmi forradalmi dolgot.



2018. jún. 22. 22:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%
'talicska
2018. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
9%

Srácok. A Linkin park nem túlértékelt zene. Rengeteg mondanivalója van, sokszor Chester érzelmeit, érzéseit fejti ki, ami sokak számára menedék ebben a sz@r világban. Rengeteg embert segített ki a mélypontból.

A rajongótábor pedig imádja a hangját, nagyon jól ki tudta vele hozni a zenéből, zeneszövegből a lényeget, pl. Crawling.


Ez az én véleményem, lehet ellentmondani, de normális, nem támadó stílusban.

2018. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
36%
Fuh, látom nem csak Michael Jackson, de a Radioheadet sem lett megkímélve a totál elvakult, csőlátású fanoktól, akik a valóságtól igen távol állóan istenségként tisztelik a zenekart, és önmagukat, amiért azt hallgatják.
2018. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%
*Radiohead
2018. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom,hogy nincs igazad.Saját véleményem szerint az alábbi zenekarok vannak túlértékelve.;

Linkin Park

Black Veil Brides

Slipknot (bírom a zenéiket,de nagyon nagy divat zenekar lett)

A Led Zeppelin pedig a világ egyik csodája.

2018. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
79%
Queen. Szeretem a zenéjüket, de az istennek sem tudok rájönni, miért mondják rájuk az emberek, hogy "a világ legnagyobb/legjobb együttese". Második és harmadik helyre pedig a Nirvana és Green Day együtteseket teszem.
2019. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok olyat mondani de nemrég voltam egy punnany massif koncerten és annyira felbosszantott a hányadék zenei tudásuk hogy otthagytam őket és hazajöttem.
2019. szept. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ember, annyi ízlés, vélemény, meglátás. Megeshet az is, hogy neked nem a szíved csücske az a műfaj, az a hangzás, melyet Ők képviseltek. Az állításoddal szívesen szembemenne az a több százmillió ember, aki a Zeppelin nevével fémjelzett albumot vett, vagy akik gigamega rajongók maradtak, vagy azzá lettek az évek múlása során, esetlegesen miattuk kezdtek el zenélni (van pár talán még náluk is népszerűbb banda, akiket Ők inspiráltak, ugyebár...). Az szerintem kétségtelen, hogy mélyen benne volt a kezük jó néhány műfaj előtt kinyitni a kapukat, melyekért a későbbiekben szintén milliók rajongtak. Ha ilyen szinten képes valaki, vagy valakik inspirálni embereket, hogy azok szintén hangszert vegyenek a kezükbe, és új stílusokat alakítsanak ki, akkor szerintem a legnagyobb rosszindulatúsággal sem lehet azt írni, hogy nem alkottak semmilyen forradalmi dolgot. Az "értelmetlen, hülye szövegek" alatt sem értem kifejezetten, hogy mire gondolsz, mert én nem emlékszem, hogy "Gucigang, Gucigang, Gucigang" lett volna bármelyik dalban is a nagyszerűen nagyívű szöveg. Azt pedig már meg sem kell említeni, hogy akik 50 év alatt is az egyik legnagyobbak maradnak, azok szerintem nem indokolatlanul járnak így.
2019. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én azt sem értem, mi baja van egyeseknek azzal, ha valami értelmetlen, es hülye? Csomó minden van, ami attól zseniális, hogy értelmetlen és hülye.
2019. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a One Direction
2021. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!