Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BTS, Szerintetek melyik a...

BTS, Szerintetek melyik a jobb, ha külön vagy egyszerre vonulnak be?

Figyelt kérdés

Hát szerintem a legjobb az lenne ha egyszerre vonulnának be és úgy hamarabb vissza térnének mintha külön-külön mennének. Igy szerintem könnyebben elkaszálják a bandát.

Mire Jin végez ha ő megy elsőnek addigra elmúlik harmincvalahány éves, onnantól kezdve nem hiszem, hogy össze zárva akarna élni bárkivel nem lenne a régi hiszen ők is öregszenek családot akarnak.



2018. júl. 8. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jobb lenne, ha egyszerre mennének, de kétlem, hogy úgy lesz.Most nem mondhatjuk meg nekik, na fiúk, ettől-eddig mentek, vele és vele, mert ha nem, ez lesz. :D Nem így megy.

Mondjuk kíváncsi vagyok, mikor fogják hivatalosan kijelenteni, hogy mennek.Nem hiszem, pont ezekben az években lesz, ha eddigre ennyire ismertek lettek.

2018. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
30 éves koruktól mennek ha nem tudtátok volna...
2018. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

A koreaiak már 18 éves koruktól mehetnek, csak az idoloknak ki van tolva, ahol a határ 30 év, igen.De ettől függetlenül 30 alatt is mehetnek, ha azt vesszük.

2018. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a srácokat, de meg kell jegyeznem, hogy Jinnek a legtöbb dalban kevés része van. Lehet,hogy ezért is.

Rajongóként persze nem örülök neki, hogy bárkinek is be kell vonulnia. Reméljük minden rendben lesz velük, addig is nem szabad izgulnunk vagy aggódnunk. Lesz, ami lesz. Egy év,vagy két év... nagyon hosszú idő, még bármi történhet :)

2018. júl. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Jin színésznek tanult, azért annyira nem veszne el. RM és Suga producerek és zeneszerzők. Jungkook énektudását nem kell ecsetelnem. Utóbbi hármat azért emelem ki, mert egyedül is adtak már ki dolgokat, bár JK csak covereket eddig. (De állítólag tervez saját albumot)

Hobi mixtape-je még új, de jól sikerült és már nagyon régóta ki szerette volna adni. Ráadásul kiváló táncos. Ahogy Jimin is különösen tehetséges. (Meg persze JK) Taetae énekhangja is csodás, szóval mindezzel azt szeretném mondani, hogy többen tudnák folytatni szólóban vagy új csapattal. De borzasztó szomorú és fájdalmas lenne, nekik és nekünk is. Szurkoljunk és támogassuk őket, ahogy tudjuk, hogy elkerüljék a feloszlást.


(A SuJu például alegységet hozott lére...)

2018. júl. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát ennek két oldala van. Ha egyszerre vonulnak be 2 évig nincs semmi életjel róluk. Olyat us olvastam hogy lehet hogy vesztenek a népszerüségükből.

A másik hogy ha külön vonulnak be akkor igaz több évig tart de addig is lesz zene pl:szóló album. De én inkább az elsőre szavazok mert úgy csak 2 év. És nem több. És elég híres banda szóval nemhiszem hogy sokat vesztenének.

2018. júl. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban járnának, ha együtt vonulnának be. Bár anno Tae mondta, hogy ő Jungkookal együtt akar majd bevonulni.
2018. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz hogy 30 év a max Jin 32 éves meg mindig Bts tag csak most JK V ES JIMIN katonasagon vannak és szia te majdnem az összes EXO tag is 30 fölött van kivéve 2 ember Kai és Sehun de amúgy 8-an vannak
jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!