Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Ariana új...

Mit gondoltok Ariana új számaról? (God is a woman)

Figyelt kérdés

Szerintem brutal jó lett mind a klip és a zene is nagyon megfogott, mondhatni magabiztosságot sugároz a nőknek. Szerintetek?

(Piszkálkodó, femenizmust vagy az énekest sértegető komikra nem vagyok kívancsi köszi)😀



2018. júl. 28. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

Rohadtul felháborító!

Egyszerűen borzalmas, több elemébe is egyszerűen katasztrofális!

Sokaknak van pofája azt mondani hogy a Metal nem szól semmiről...

Megujjaz egy kicseszett hurrikánt!


A femináciknak való f*s!

2018. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Loool benned aztán van nőgyűlölet haverkám😂🤣
2018. aug. 1. 11:31
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Miért van bennem nő gyűlölet?

Maga a klip nőt emeli fel a férfiak fölé, erről szól a feminizmus, a nőket tekintik felsőbbrendűnek.

2018. aug. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Káposztáskenyér ***** válasza:
30%
Igazad van. Egy feminista fos.
2018. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
82%

Ez a videóklipp erősen vallásos ha jobban odafigyelsz a részletekre. Véleményem szerint ezzel azt akarta elérni hogy megmutassa a világnak hogy a nőknek több szerepük van a történelembe mint amennyiről manapság szót ejntenek. Magát a zenét pedig imádom (:

U.i.: régebben készített egy interjút amikor a MAC kollekciója vagy mi kijött és ott magyarázta el hogy ő soha nem akarta hogy a nők felülkerekedjenek a férfiakon. Ő azért harcol(t) hogy a nők egyenrangúak legyenek a férfiakkal (amit a mai napra sikerült elérni).

2018. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

A zene minősége kritikán aluli ( erre az albumra értve), a klipp is sértően rossz, és az új hajviseletével is rendesen betette az ajtót...

A klippben rengeteg utalás és jelkép van ami TELJESEN fölösleges, hiszen eddig is megvolt nélkülük.

Mesterkélt, béna, lejárató...

Az eddigi zenéihez képest, aminek rendes beatjei voltak, azokkal elégedett voltam... Kevesebb autotune-t használt, Van is hangja...

De most... egy gép énekel helyette, live-ban kiénekelni nem tudja, a light is comming alatt valami lopott béna szöveg van alapnak (csak Nicki Minaj része a jó belőle xD) mint ahogyan a Step on up beatjében ez szól a Mónika showból : ,,te ghęçi !,,.

A dangerous woman albumja volt az eddigi legjobb, reménykedtem benne, hogy majd ezen az úton fog haladni tovább, de mégsem... A side to side-ból vagy a problem-ből vagy akár a santa tell me-ből lett --- light is comming... bé na erőltetett rappelés, semmi tartalom a szövegben, gáz klippel, de 5 kg vakolattal a képén és platina szőke hajjal... Az öltözködése felháborító, Kim Kardashian utánzat, akikkel ft.-el az is szégyenletes, meg amilyen partnereket keres magának... Egy fekete után egy nála 30évvel idősebbnek néző túllőtt emberrel, rá 1-2 hétre megint egy csúcs arc... Mint a x-el megrakott talicska, úgy gurul le a lejtőn... A színvonal, minden amit képviselt, a személyisége, a hangja... elkeserítő!

és igen az első nagyon jól látja a dolgokat ;) a felhő meg...hát igen xD

2018. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Maga a zene (a hangszerelés, a dallam...stb.) nem rossz.

Régebben, még egy 5-3 éve bírtam Arianát, de sajnos mára egy egoista, magamutogató kis pukkancs lett.

Soha nem volt egy IQ bajnok, de az összes interjúban lejön róla, hogy mennyire butácska, és mekkora nagy szexistennőnek tartja magát.

Viszont amiről a dal szól, az felháborító. Igen, részben én is a feminizmus szellemiségét képviselem: felháborítónak tartom, hogy még mindig vannak olyan országok, ahol a nő semmi másra nem jó, csak arra, hogy 18 évesen eladják egy disznóért vagy szarvasmarháért, hogy a férfi, akihez hozzákényszerítették, egész életében gyalázza, csak az ingerei kielégítésére legyen jó, és mindenképp szüljön 6-10 kölyköt, és addig legyen házicseléd, amíg bele nem hal.

Viszont túlzásnak tartom, hogy a nőket a férfiak fölé emeli, és még Istenről is azt állítja, hogy nő. Gusztustalan...

Igen, tudom.. Atya, Fiú, Szentlélek, és ebből a lélek nőnemű (ruah).

Tehát vehetjük úgy, hogy a klip nem 100%-ban eretnekség, mert a három isteni személy közül az egyik valószínűleg tényleg NŐ.

2018. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Istenem vannak még akik merik a zenéket kritizálni? Köszönöm Uram! Ezek szerint van még remény
2018. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nagyon jó lett 😊 ( imádom őt)

Pár komentre vissza térve Ari nincs el szállva magától, régebben meg esett persze 2014 ben esetleg. Szerintem írtó rendes nő, gyönyörű hanggal. Sok mindenben volt része a tavalyi évben, és nagyon erős volt hogy még így is februártól megy újra turnézni.

2018. aug. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

Az első kommentelő vagyok.


Fogadni mernék utolsó hogy te kiskorú vagy és lány.

2018. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!