Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen 30-40-50 körüli elektro...

Milyen 30-40-50 körüli elektroakusztikus gitárt ajánlotok, mely az akkordozás mellet kedvezőbb akár a fingerstyle "játékra"? (Kezdő) (Akár használt is! )

Figyelt kérdés

2018. szept. 1. 18:48
1 2
 11/16 Mojjo ***** válasza:
@10: Fishman elektronikás gitárokat lenne érdemes nézni. 80k felett. Ha még tömör fedlapost is szeretnél 100k-tól. Ha fingerstyle-ra is jót, 150-től kb.
2018. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

*.* Drága élmény a zene XDD

Ennyit egyenlőre nem szánnék rá, esetleg később egy újba többet.

De köszi a segítséget.

Még annyi: Cort MR500E vélemény? Mennyire tűrhető?

2018. okt. 23. 16:11
 13/16 Mojjo ***** válasza:

@12: Akusztikusan rendben van. Fingerstyle-ra pont ugyanazért nem anánlanám, amiért egy Fender CD-60-at sem. Persze ettől még lehet rajta fingerstyle játszani, csak nem a legideálisabb a célra.

Az elektronikáról nem tudok nyilatkozni. Cort saját elektronika, fene tudja. Én, ha használni is akarnám az elektronikát, tényleg nem adnám alább egy Fishman-nél, ha meg nem akarnám használni, akkor meg minek, de szerintem a legjobb, ha kipróbalod egy üzletben egy erősítőn Vagy ha ilyen gitárt nem is tudsz próbálni, egy olyan Cortot, aminek szintén saját márkás elektronikája van.

2018. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Bocs hogy közben nem írtam, köszi a segítséget, hasznos volt.


Közben úgy alakult hogy tudtam venni egy vadi új Cort Earth 70 E-t 50-ért, azaz kishíján féláron. Eddig tetszik.

Vélemény esetleg? :)

2018. okt. 30. 01:54
 15/16 Mojjo ***** válasza:

@14: Vélemény? Mi hallgatjuk a tiedet, hisz a te kezedben van a gitár :)

Én 10+ éve vagyok egy Cort Earth 70 tulaja, igaz, sima akusztikus. Meg vagyok vele elégedve, korrekt gitár, az árkategóriájában főleg, de nem szabad csodát várni tőle. Azért amikor egymás mellé van rakva egy komolyabb gitárral, hallani, hogy bőven van felfelé út. Mindenesetre egy sima Fender CD-60-nál határozottan jobb, a Fender CD-60S-el lehet kb egy szinten. Mindez persze akusztikusan. Elektronikával nem próbáltam soha.

2018. okt. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor azért örülök, köszi :)

Egyenlőre marad, aztán meglátjuk hogy alakul. Hadd szóljon :D

Köszi tényleg a segítséget, további sok sikert!

2018. okt. 30. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!