Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Profi gitárosok, ti mennyiért...

Profi gitárosok, ti mennyiért mentek el játszani, mennyit tudtok keresni a gitározással?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem itt és így, mert ez névtelen oldal, így talán nem egymás zsebében turkálás, csak kíváncsiság. Milyen gyakran koncerteztek, mennyit kell rá készülnötök, és mennyi pénzért vállaltok mennyi időt?

Csupán kíváncsiságból, annyi gitáros van ezen az oldalon, gondolom van néhány profi is. Köszönöm a válaszokat ^_^



2018. szept. 8. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

szia! :)

mondhatni én kifejezetten jól játszok gitáron, zongorán, és több fúvós hangszeren is, + dobon

eleinte ingyen vállaltam, majd mikor egyre többen hívtak, egy-egy előadásra kértem 5-10ezret, végül 25-30ért mentem 1-1 órára

később magántanítani kezdtem 2500Ft/óra díjon, jobban szerettem, mint a koncerteket.

rengeteg dolgot tudtam fejből, ezért nem sokat készültem :)

20/F

2018. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én főleg tanítok, mellette egy zenekarral szoktunk "fizetéskiegészíteni". Koncertenként 10-15ezret fizetnek a gitározásért (igazából csak akkordozás), átlagban havi 3-5 koncert van (néha 2 hónapig semmi, máskor két hét alatt 10)

Szívesen csinálnám főálllásban, de ahhoz vagy több hakni kell, vagy híresnek kellene lenni :D

2018. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!