Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz a Bon Jovi zenekar? Vagy...

Gáz a Bon Jovi zenekar? Vagy ha azt hallgatok?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim szerint igen.
2018. szept. 20. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Azért mondják, hogy gáz, mert már régi zenekar. Tipikus tini mentalitás: minden ciki, ami 2-3 évnél régebbi. Ne törődj velük, pár év múlva majd ők is rájönnek, amit te már most tudsz: hogy az igazán jó zenékért vissza kell menni a '80-as, '90-es évekbe (vagy még régebbre). :)
2018. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha tetszik nyugodtan hallgasd, ne befolyásoljon téged más.


#1


Nem feltétlenül azért tarthatják gáznak a Bon Jovit mert régi. Szerintem kifejezetten gyenge zenekar volt, ha azt nézzük hogy a 80-as években kik voltak a kortársai (Iron Maiden, Slayer, Metallica, R.E.M., Sonic Youth, The Smiths, U2 stb...). Eléggé hibás azt gondolni, hogy régen csak jó zenék voltak. Akkor is rengeteg szart nyomtak le az emberek torkán, csak azokat nem szokás leszólni, mert sokan azon nőttek fel.

2018. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is gáz. :D Világéletemben city popot hallgattam (80-as évek japán pop zenéje), és persze ott is vannak szutykok, mint mindenhol, de jelentősen több a minőségibb dalok mennyisége mint manapság. Persze most is vannak nagyon jól megírt zenék.
2018. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 igazad van a Bon Jovi színvonalával kapcsolatban, de nem hiszem, hogy a fikázók végiggondolták ezt, vagy vannak annyira műveltek, hogy végig tudják gondolni. Szóval valószínűleg az van, amit az egyes írt: birka effektus, meg tipikus tini piszkálódás, "csesztessükakikülönbözik" mentalitás...
2018. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én szeretem őket, szerintem nem nyálasabb mint bármi más híres banda, és szerintem sok olyan kevésbé ismert daluk van, ami nem is nyálas. De tényleg nem ezért csúfolják. Persze nem mindenki csúfolja. De aki igen, az volt, hogy azt mondta, hogy b*zi. Nem csúfolódásból, hanem komolyan.
2018. szept. 21. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Sosem szerettem a Bon Jovit, de a mai förtelmes zenékhez képest az idő képes sokmindent megszépíteni. :)
2018. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!