Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találjak magamnak producert?

Hol találjak magamnak producert?

Figyelt kérdés

Dalszerző vagyok, az Abletont is tudom használni közepes szinten így nemcsak akusztikus zenéim vannak, de ez még így sem elég. Nyilván kell egy producer, aki elvégzni az utolsó simításokat a dalaimon (pl. mastering), de az is jó lenne, ha a hangzás kialakításában is szintet léphetnék a segítségével.

És fel is kéne vennem újra a dalokat egy normális stúdióban, nem tudom, hogy az ottani producer mennyire avatkozik bele, illetve nincs pénzem arra, hogy napokig a stúdióban legyek.

Vagy egyszerűen ezeket a "félkész" dalokat népszerűsítsem? A kiadók nem röhögnek ki, ha nem profi dalt küldök be? Vagy először menedzsert keressek? Vagy csak töltsem fel a youtube-ra a dal valamilyen változatát?


2018. okt. 1. 02:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is zeneszerző volnék, a kérdés felkeltette az érdeklődésemet. Bár én nem terveztem kiadatni a dalaimat, és megelégedtem a Youtube-ra való feltöltéssel, mégis szeretnék segíteni...ha tudok. Válthatnánk pár szót erről privátban? Biztos vagyok benne, hogy kölcsönösen előnyös megállapodásra tudnánk jutni.
2018. okt. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!