Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy ideje nagyon szeretnék...

Egy ideje nagyon szeretnék elkezdeni dobolni, de van egy nagy probléma?

Figyelt kérdés
A probléma pedig, hogy nincs egy dobtanár se a közelben. Egy se. Néztem helyi együtteseket, hogy ott a dobosok tartanak-e órákat, de nem. Konkrétan 3 napig böngésztem de nem jutottam semmire. Egyedül egy zeneiskolát találtam egy messzebb levő városban, de oda nem tudok bejárni, mert délelőtt tudnék menni a buszjárat miatt és hetente 2x kellene menni, de nem lenne mivel mennem és jönnöm. Gondoltam, hogy vennék egy elektromos dobszettet, de így bizonytalan, hogy nincs tanár és anélkül nem tudom megéri-e kiadni annyi pènzt. Tényleg nagyon szeretnèm és ha sikerül majd egyszer elköltözni itthonról, akkor elkezdeném, de mégis most jobb lenne, mert lehet, hogy a költözès csak évek múlva jöhet szóba. Őszinte véleményekre vagyok kíváncsi, ti mit gondoltok? 18 éves vagyok egyébként.
2018. okt. 16. 21:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!