Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hónapja kezdtem edzeni és...

2 hónapja kezdtem edzeni és iszok mellé tömegnövelőt (Scitec Nutrition MASS-t), de most akarok elkezdeni fogamzásgátlót szedni (Jangee-t), van-e valami probléma ebből ha most a tablettát is elkezdem szedni? 21/L

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! :)
2010. nov. 28. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a Mass szar, inkább mást szedj. de mivel az csak aminosavakből meg szénhidrátból áll, kb annyi hatása lesz a tablettára mint egy szendvics vagy rántotthús (semmi)
2010. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A mass és mass20 tipikusan kezdőknek ajánlott cucc.Nem szar de a nagy része cukor(tehát CSAK edzés után idd)

A fogamzásgátlót szedheted mellé.

2010. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Amúgy tudom, hogy főleg szénhidrát, de nekem az most pont jó tömegnöveléshez, mert nagyon vékony vagyok, utána ha sikerülne magamra szedni valamennyit, majd veszek nagyobb fehérje tartalmút! De így is be van iktatva a szénhidrát és fehérje az étrendbe! Akkor elkezedem, majd a gyógyszert is szedni! Köszi
2010. nov. 28. 22:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy reggel, edzés után és lefekvés előtt is szoktam inni!
2010. nov. 28. 22:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt semmiképp se idd.Ennek a ch része cukor.Olyan mintha szőlőcukrot rágcsálnál lefekvés előtt.Feleslegesen b*zerálod a vércukor szintedet,ami nem igazán tesz jót(hosszútávon kettes típusú cukorbetegség).

Reggel még belefér mert akkor is tápanyaghiány van(bár én akkor fél adagot innék a helyedben)Edzés után mindenképpen kell 1 teljes adag.Ilyenkor a gyors ch kell a szervezetnek.De a lefekvés előtti adagot mindenképpen hagyd el

2010. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

:-D

Jó drága szőlőcukor :-))))


H4xor, kéne csinálni egy tápkieg gyárat valami suffniban !

Szigorúan amerikai postafiókcímmel :-)

Ez a jó biznic !

2010. nov. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaja.Megvenni a románoktól olcsón adni neki valami igényes csomagolást és drágábban árulni.Nem sokkal csak pár ezer forinttal.Tömegnövelőt majd én sufnituningolom itthon
2010. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Recept:


Tömegnövelő:

50% dextróz (400 Ft /kg)

20% maltodex (550 Ft/kg)

30% WPC protein (1300 Ft/kg)

0,5% Bolero italpor :-)))) (~ 100 Ft)

Csomagolás + cimke ~ 500 Ft.


2,5 Kg kiszerelésben 1900 Ft lenne az előállítási ára.

Fogy ár 7-8000 :-)))


Mi legyen a márkanév ?

:-)

2010. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
MegaizomnövelőMrolympiaanabolikusmagátólizmosítóatomformula
2010. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
meg amúgy is l*faszt wpc.Szójalisztet bele azt kész.Óccsóbb.Malto sem kell.Zabot darálunk bele.Érdekes ízvilága lesz dehát nem mi isszuk
2010. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!