Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 100 ezer körül elektroakusztik...

100 ezer körül elektroakusztikus gitár?

Figyelt kérdés
Melyiket márkát ajánlanátok, Fender, Stigma vagy Cort? elvárás a tömör fedlap (lehet fenyő és mahagóni is) és a fishman hangszedő :)
2018. nov. 3. 22:22
 1/5 A kérdező kommentje:
jaj és eddig használtan egy Fender Tim Armstong Hellcat ami a leginkább tetszik hangra is, szerintetek jó választás? :)
2018. nov. 3. 22:29
 2/5 Mojjo ***** válasza:

Igazából én is ennyit tudnék javasolni, amit írsz, legyen tömör fedlapos és Fishman hangszedős. Nézz körül, melyik márkánál milyen szimpatikus gitárok vannak, és próbálj hangszerboltokat nézni, ahol lehet próbálgatni. Stigmát azért ne :D Amire te gondolsz, az a Sigma :)

A Hellcat-et meg te használtad, mondd meg te, jó választás? :) Ha szerinted igen, akkor nincs is kérdés, hajrá, vedd meg. (Amúgy személy szerint én úgy gondolom, hogy igen, nagyon jó választás, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy a te füled mit mond.)

2018. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fülem a többi fendertől rosszul volt, egyedül ez a mahagóni fogta meg :D a sigma hasonló árú modellje ami még nekem tetszett, de ezt már pár év koncertezgetésre venném, szóval fontos lenne az időtállóság :D jelenleg egy cort earth 70 van, imádom a hangját, de ugye sima akusztikus, az sg-m meg nem passzolna a jelenlegi stílusomhoz, amit játszanék :D
2018. nov. 4. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Jackson
2018. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha mutatsz nekem jackson akusztikust xDD
2018. nov. 8. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!