Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik együttest kedveled...

Melyik együttest kedveled jobban? Slayer (thrash metal) vagy Judas Priest (heavy metal)?

Figyelt kérdés
A műfajt azert írtam oda,mivel tudom ,hogy más stílus..

2018. dec. 3. 16:36
1 2
 11/20 Tom Benko ***** válasza:
45%
Végképp nem összehasonlíthatóak. Még csak nem is egy műfaj. Melyik a finomabb: az almás pite vagy a fokhagymás sült karaj?
2018. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Értelmezd a kérdést :) Nem azt kérdeztem,hogy melyik a jobb.Semmi olyat amiben osszekene oket hasonlitani.Azt kerdeztem,hogy melyiket kedveled..Te mindenhol okoskodsz?
2018. dec. 5. 17:58
 13/20 Tom Benko ***** válasza:
55%
Igen, mindenhol. Hol ezt, hol azt.
2018. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ha arra celzol,hogy banda osszehasonlitos kerdeseket teszek fel,akkor tevedsz.Mivel nem reg regisztraltam.Es ez az elso ilyen kerdesem :)
2018. dec. 6. 18:49
 15/20 Tom Benko ***** válasza:
70%
Nem, arra célzok, hogy mindenhol okoskodok.
2018. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen a Judas Priest! ^^ A Painkiller és a Firepower album egy mestermű, ráadásul már csak a hatásuk is kirobbanó, mint az első metál banda. A Slayer-től a Dead Skin Mask számot hébe-hóba meghallgatom, de általánosságban nekem a thrash kicsit egyhangú, jobban szeretem a dallamosabb műfajokat.
2018. dec. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Judas Priest, szerintem jobban összetett, változatosabb, érdekesebb zene. Slayertől a Skeletons of Society, Raining Blood, World Painted Blood, Disciple, Seasons in the Abyss számokat hallgattam régebben. Priesttől a kedvencem a Painkiller album, British Steel meg az Angel of Retribution, de sok más számukat is szeretem, pl Blood Red Skies, Screaming for Vengeance, Beyond the Realms of Death. stb, stb...
2018. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. \m/ koszonom a valaszokat^^
2018. dec. 12. 18:17
 19/20 anonim ***** válasza:
88%
Mindkettő! Slayer fan vagyok, de a Judas Priest a heavy metal egyik alap zenekara! Különben is, Slayer sem lenne Judas Priest nélkül.
2019. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
JUDAS PRIEST
2019. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!