Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudom megoldani azt,...

Hogyan tudom megoldani azt, hogy a fejhallgatómban halljam a zenét és azt is amit a gitáromon játszok egyszerre?

Figyelt kérdés
Van egy zoom b1xon multieffektem is, esetleg azon keresztül elosztani? Mit hova kell dugjak?
2018. dec. 10. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz keverőpult kellene, az meg sokba kerül. Egyszerűbb megoldás, ha az egyiket fejhallgatóval, a másikat fülhallgatóval hallgatod.
2018. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a multieffekten van egy aux-in bemenet, az való erre. egy párszáz forintos kábel kell, amelyiknek mind a két vége 3.5-ös male jack, és azzal rá tudod kötni a külső hangforrást a multira, hogy halld a fülhallgatón a zenét is meg a gitárt
2018. dec. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja persze ezt úgy, ha mondjuk egy mp3 fájlot akarsz lejátszani, és arra gitározni. Erre gondoltál? Ha élőben akarod, hogy halld fülhallgatón a társaid, és közben te is fülhalllgatón akarsz gitározni, az bonyolultabb
2018. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 compactegon ***** válasza:

Ahogy előttem szóló is írta:

multieffekt (vagy torzítópedál) kimenetéből a PC vonalbemenetébe (vagy a mikrofonba, ha nincs) bedugod a jack káberlt kis 3,5mm-es átalakítóval. Ha késne a hang, akkor asio- driver :)

2018. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én pont fordítva írtam :D mert hogy a multiknak is van vonalbement, amivel külső hangforrást rá lehet kötni

de az is egy jó megoldás, hogy a multit a gépbe, ez nekem eszembe sem jutott

2018. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!