Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hagytad abba a salsát?

Miért hagytad abba a salsát?

Figyelt kérdés
Ugye szoktak itthon salsa (kubai) bulik lenni, viszont jó pár lány abba is hagyja. Miért? Kisebb közvéleményt kutatok ezzel most. Csak kíváncsi vagyok.
2018. dec. 16. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azért hagytam abba a salsát, mert átszoktam a bolognai szószra.
2018. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb válasza:
81%

😂😂😂

Kajak eszembe juttattad a második exnőmet. A szakításunkat követően rögvest belevágott zumbázni.


Így visszagondolva kritikus szemmel: másfél óráig bírta a tohonya, lusta elefánt. :D Azóta, azaz 5 év után felszedett minimum 40 kilót (a 70-hez képest), s azóta is, azaz évek óta 2 méteren fölüli benga négerek után sóvárog.

2018. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
72%
2. a négereknek a sztereotípia szerint bejönnek a kövér nők :D
2018. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1: kubai-salsa-tánc-ra gondoltam, te ügyetlen...
2018. dec. 16. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miert es mikor hagytam abba.

Arra sem emlekszem, hogy valaha elkezdtem volna.

2018. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
80%
Bachata jobb
2018. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert a csapatunk sokszor járt bulikba, én csak néhány alkalommal voltam, nem vagyok nagy bulizós típus, másrészt egy másik fajta tánc, meg a többi elfoglaltságom miatt kiszorult a heti rendemből.
2018. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én most voltam először, és nagyon féltem miatta, el is határoztam, hogy először csak néző leszek, aztán mégis berántott valaki táncolni, és élveztem! Most azt mondom, szeretnék folytatást, de ha nem jön össze, az az alábbi miatt lehet:


- Idő, vagy a pénz hiánya. Egyiket sem kell magyarázni.


- A partner hiánya. Nekem kezdőként csak úgy megy, ha van egy határozott, profi tanìtóm, akivel jól működik a tanulás, tánc. Ha ez nincs, én egyedül nem fogok ott benázni.


- Kiderül, hogy nem megy jól. Akkor meg kár erőltetni, ha nem élvezem, mert feszengek, felesleges.


- Szembejön valami más, ami jobban érdekel, és arra fogom inkább az időmet áldozni. Ez bármikor megtörténhet :)


És biztos van még millió ok...

2018. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szombat estén milyen idő hiány lehet? :)
2018. dec. 16. 23:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Én speciel nem szombati napon voltam, de igen, ott a hétvége, amit nem mindenki tölt ám otthon. Hazautazik a családjához, dolgozik (vendéglátás, kereskedelem, ápolónő, stb stb), ügyet intéz, és még sorolhatnám.
2018. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!