Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hagytad volna ezt az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piriiiii kérdése:

Te hagytad volna ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretek ilyen témában írni ide kérdést, de muszáj megkerdeznem valakitől.


Tegnap 16 oraztam (pultban dolgozom, mindig 16 órát dolgozom, két nap egymás után). Egész nap nem találkoztunk, ő is dolgozott, szobát festett egy ismerősnek, de a délutánja szabad volt. A lényeg, hogy késő délutánra, estére már nagyon vele akartam volna lenni, vágytam a kozelsegere, alig vártam, hogy leteljen a munkaidom és menjünk haza az ágyba egymáshoz bújni. Lejött elém, öt percben megbeszéltük, milyen napja volt, aztán felmentunk a szüleihez (nem ott elunk, de ez kicsit bonyolult), most ott aludtunk pár napot. Mivel én baromi faradt voltam, mentem zuhanyozni, majd befekudtem az ágyba, vártam, hogy zuhanyozzon és jöjjön aludni. De nem jött, a szülei szobájában nézte a Mad Maxet. A lényeg, hogy hiába próbáltam volna utalni rá, hogy milyen jól esne, ha legalább odabujhatnek hozza, de hely se volt az ágyon. Aztán egyre inkabb felspanoltam magam, nagyon szükségem lett volna a kozelsegere, de neki allt feljebb, megsertodott, ravagta, hogy jó, akkor menjünk aludni, ha már így hisztizek. Lehet, hogy volt benne hiszti, nem szabad raeroltetnem semmit, rá kellett volna hagynom, de nagyon szarul esett, hogy esélyem se volt a közelébe kerülni, pont leszarta, hogy én is ott vagyok, hiába szóltam hozzá... És még én lettem a hibás, amiért bolhabol elefántot csinálok. Akkorra már megbantam, hogy szóltam hozzá. De mostanra lelkiismeretfurdalasom van, talán tényleg hülyén viselkedtem és egyszerűen le kellett volna fekudnom aludni, hogy legyen erőm mára. Mindemellett amúgy ő is sokat dolgozik.

Előfordul, hogy azt mondja, ez csak hiszti, néha szégyellem magam, mintha le akarnám lancolni. De közben meg nekem is volnanak igenyeim, amiket nem mindig vesz figyelembe, nem valami megerto, mindig en leszek a hülye, a figyelmetlen, a bezarkozott és úgy gondolom, ha már együtt akar velem lenni, néha nem ártana erre (az en igenyeimre) is gondolnia, ahogy én főzök-sütök neki hetven fokban is akár, ha épp arra szottyan kedve, és nem nyavalygok. De bennem van ilyenkor, hogy még másnap is szálka van benne, és rossz érzés, hogy esetleg boldogtalan lehet ilyenkor egy ilyen pi csa mellett... Vagy túlgondolom? Kicsit sajnos labilis vagyok érzelmileg, idegileg... Félek, hogy egy idő után elég lesz neki, akar hiszti, akár nem. Bár sok mindenben ő is hibás, például amikor iszik, vagy sosem segít semmiben, annak ellenére, hogy én is dolgozom, de elvarja, hogy mindig legyen kaja, tiszta alsonadrag, stb.

Rovidebben akartam leirni, de kicsit arnyalni akartam a helyzetet. Vivodom, hogy valoban bolhabol csinaltam elefantot? Nem akarom megbantani, korlatozni, de martir sem szeretnek lenni, hanem neha hatarozottan megfogalmazni, amit szeretnek es nem hagyni lerazni (ezt egyebkent hianyolja is - amikor neha megis szinre lepek, ez lesz belole, o sertodik meg).

Mit kellett volna tennem? Szeretnek a kedvére tenni, csak hianyolom, hogy o soha nem probal az en kedvemre tenni...


2018. aug. 13. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:

1.máskor a tini kapcsolatok lategóriába írj


2.kérlek ne vállaljatok gyereket és rendesen védekezzetek

2018. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. Máskor ne írj.

2. Köszi. :)

2018. aug. 13. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem picit hagyod magad iranyitani.

Nézd, nem nagy dolgot kértél, a bújásnak magától kéne jönnie

2018. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hagytam volna, bár nyilván nem esett volna jól belül, de nem vittem volna el a dolgot addig, hogy konfliktus legyen a vége.


Egyébként nem kell ezt túl gondolni, te mást szerettél volna és ő is mást szeretett volna. Megesik, ebből ne csináljatok konfliktust. Emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod.

2018. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát, igen. Én is hasonlót érzek, ott akkor szarul esett, de érzem, hogy felesleges köröket futottam.

Csak hát vannak gondok, és hiába tűnik ez két hülye tini hisztijenek, ez sajna nem ilyen egyszerű, vannak bennem lenyelt mondatok, és biztos benne is, korábbi, komolyabb problémákból. Mostanában meg mindketten rengeteget dolgozunk.

Na mindegy, köszönöm a válaszokat, nem emésztem magamat. Majd este, vagy a következő alkalommal elengedo es kedvesebb leszek.

2018. aug. 13. 09:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez már a sokadik tüske, azért ragáltad le ezt így, nem lehet?


Én sajnos olyan vagyok, hogyha nem beszélünk meg problémát, nincs kimondva vagy nem látom, hogy egyáltalán rajtam kívül mást is érdekelne -mondjuk a páromat-, akkor hordozgatom a sérelmet. És ahogy több ilyen sérelmem van, kevesebb a türelmem. Tudom, hogy ez nem jó, szerintem az évek alatt fejlődtem ebben, hogy lazább legyek kicsit meg elnézőbb. De ilyenkor tud az ember kis dolgokon is robbanni.

Beszéltetek már ezekről a dolgokról rendesen?

2018. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is ilyen vagyok... És épp azt hiányolja, hogy ilyenkor nyíltan beszéljek a bajaimról. Hát, most próbáltam volna elmagyarazni neki, hogy legalább annyit megtehetett volna, hogy bejon hozzám egy csókra, jó éjt kívánni... De a végére bár ne szóltam volna...

Hordozom magamban a tüskéket sajnos, amik aztan egyszerre jönnek elő. De most meg szinte erről se volt szó, egyszerűen csak jól esett volna, ha hozzáérhetek, vagy legalább egy pillanatra eltoltunk egy intim, bensőséges időt, míg bejon, elmondja, hogy ne haragudj edes, egyedul kell elaludnod, erdekel a film, megnezem, de szeretlek es jovok, ha vege, hozzadbujok, csok, es megsimogat es kimegy... ezt o rohadtul leszarta, talán meg se értette.. Bar amugy se tul romantikus alkat... Igaz az is, hogy épp a női napjaimban tartok. :D meg egyébként se vagyok könnyű eset (ő sem). Rosszul jöttek ki a dolgok azt hiszem, tényleg csak mindketten mást akartunk és erre a természetes súrlódásra jön az, hogy vannak egyéb gondok, amiket nem mindig tudunk megbeszelni. Ha az én bajaimrol beszélek neki, elintézi egy vállrándítással. Például az anyám alkoholozmusa, az ő, a párom sok ivasa, vagy a szar munkám, amirol epp valtani akarok, de szetcincalja az idegeimet. Ebből adódik, ha érzékeny vagy paprikás a hangulatom néha. Bosszant...

Ráadásul valahogy sose töltünk együtt minőségi időt... Beszélgetni alig szoktunk. És nem értem ezt, holott az egészet felülmúlja az, hogy akkor is nagyon szeretjük egymást...

Na mindegy, hiaba irkalok itt vadidegeneknek, ezt ugyse oldja meg. :)

2018. aug. 13. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt neked kell elsősorban normális kommunikációval megoldani, ha ő is hajlandó rá, mert úgy látom hogy a kapcsolatotok "meg van rogyva"...
2018. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!