Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hagytad el a barátnőd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagytad el a barátnőd?

Figyelt kérdés

itt első sorban férfiak véleményét várom, de olyan nő is írhat aki tudja hogy miért hagyták el.

ha nő vagy és nem tudod miért hagyott el, akkor mi az oka?(nem kérdeztél rá, vagy a szöveg amit lenyomot teljesen alaptalannak gondoltad). és hány éves kapcsolatban történt a dolog.

engem most dobot a fium,de semmit nem mondot, csak hogy vége. 3év után, ennyit elvártam volna tőle.


2009. júl. 15. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Iskolatársak voltunk. Röpke 1 év alatt 3x csalt meg, de én szerettem és mindig megbocsátottam neki, de már nem bíztam meg benne a végére, folyton féltékenykedtem. A tanárok nem nézték jó szemmel, hogy együtt vagyunk, mivel azt a kevés tanulási időt is elvette életemből amit a szünetben használtam ki, ezen kívül kis libának tartották öltözködése és viselkedése miatt. Osztálytársaimmal szinte alig foglalkoztam, szüleimnek sem tetszett amit művelt. Így aztán összességben rá lettem kényszerítve hogy dobjam... Még utoljára azt hazudtam, hogy nem szeretem és csak kihasználnám, inkább legyen vége. Ennek már 3 éve, azóta egy szót nem váltottunk...
2009. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 évig voltunk együtt.El is jegyeztem,mert ő mindig mondta hogy szeret,hittem neki és tényleg a mennyországban jártam pedig egyáltalán nem volt egy bombanő.Aztán a barátaim ráébresztettek hogy ez a nő egy hárpia aki tényleg csak a pénzemre bukik.ÉS valóban.Ő végig játszotta magát én pedig hittem neki.Túl jó "színésznő" volt...
2009. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!