Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szereti mindenki a a...

Miért szereti mindenki a a rapot meg a disco zenét?

Figyelt kérdés

Én végig se tudom hallgatni olyan unalmasak, a rap unalmas, semmi értelmes hang nincs benne beszéden kívül, amit unalmas "zenével" kísérnek. A disco zenék meg végtelenül hosszúak és egyhangúak.

Azt nem értem, hogy a velem nagyjából egyidős tizenéves emberek miért szeretik jobban ezt a két műfajt, mint például a rock 'n rollt.



2019. jan. 6. 05:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%

A rock jó, de tény, hogy ott is minden szar fel van sztárolva.

Az említett Pink Floyd zenekartól egyenesen rosszul vagyok, ha meghallom az another brick c számot, azt a nyenye nyenye nennye nennye, a hányinger környékez.

A többinek meg van pár jó száma, aztán ennyi.

Acdc Highway to Hell meg a Thunder aztán helló.

A Radiohead gyenge eresztés.

Nirvana Smell like teen spirit, aztán szintén kifut.

Többi ugyan így.

2019. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
#11, nulla zenei műveltseggel ne próbálj már megmondóember lenni. Egy ma született csecsemő is az Another Brick in the Wallra sír fel a szülőszobán. Csak ezt ismerni a Pink Floydtól, majd így "vélemenyt" alkotni...hát barátom, téged sem áldottak meg sok ésszel. A többi neveséges marhaságról, amit írtál nem is beszélve.
2019. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

#11


Nem semmi a zenei műveltséged!


Ajánlom a következő albumokat végighallgatni:


Pink Floyd - The Piper at the Gates of Dawn (1967)


Az egyik legelszálltabb és legforradalmibb pszichedelikus/acid/proto-alternatív rocklemez, ami valaha megjelent.


https://www.youtube.com/watch?v=pJh9OLlXenM


AC/DC - Back in Black (1980)


Kellően tökös hard rock muzsika, és egy nagyszerű tisztelgés Bon Scott előtt (igaz, egyben az AC/DC utolsó jó albuma, de ettől még a maga műfajában kiváló).


https://www.youtube.com/watch?v=etAIpkdhU9Q


Nirvana - In Utero (1993)


Egy elsőrangú, ám súlyosan lelki beteg dalszerző búcsúja a világtól és egyben a Nirvana legjobb lemeze.


https://www.youtube.com/watch?v=YJft6_5hlGo


Radiohead - OK Computer (1997)


A kilencvenes évek talán legjobb és a rocktörténelem egyik legfontosabb lemeze, a modern elidegenedés 54 percbe zárva.


https://www.youtube.com/watch?v=ZHiPv0U1eqU

2019. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%

Ez már mind gyenge eresztés.

A Pynk szám szintén siralmas, Mézga Aladár kapcsford kalandjai.

2019. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
61%

#14


Elárulnád, hogy szerinted mi a jó rockzene, mert ezek közül hárman kritikailag, művészileg és kereskedelmi siker tekintetében is a legelismertebb zenekarok közé tartoznak világszerte.


Remélem nem a Pantera-féle, primitív proliknak való parasztmetalt vagy a DT öncélú gitármaszturbálását tartod a rockzene csúcsának.

2019. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%

Nem érted miről beszélek.

Én nem tagadom, hogy a fenti zenekar közül kettő jó.

A Pink Floyd viszont kritikán aluli.

2019. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
12%

Jah, azzal meg nem tudok mit kezdeni, hogy ha teleszeded az agyad, akkor szépen szól a Pink Floyd.

Bár a Brick számhoz markostul kellene beszedni valamit, hogy élvezhető legyen.

Nyennye nennye.. Nennye nennye... Istenem, ilyen szart :D

2019. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Most elindítottam és nem is lenne annyira szar, elég jól kezdődik, de amikor elindul a refrén... Hát az visz mindent.
2019. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
Azért a Panterát meg a Dream Theatert sem kéne leszólni, 15-ös...
2019. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#18, a trollkodásról leszokhatnál, ne itt pukkaszd a népet.

De még ha valóban ilyen ritka ostoba is lennél, akkor sem számítana sokat a véleményed, ami 1 a pármilliárdból.

2019. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!