Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szereti mindenki a a...

Miért szereti mindenki a a rapot meg a disco zenét?

Figyelt kérdés

Én végig se tudom hallgatni olyan unalmasak, a rap unalmas, semmi értelmes hang nincs benne beszéden kívül, amit unalmas "zenével" kísérnek. A disco zenék meg végtelenül hosszúak és egyhangúak.

Azt nem értem, hogy a velem nagyjából egyidős tizenéves emberek miért szeretik jobban ezt a két műfajt, mint például a rock 'n rollt.



2019. jan. 6. 05:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#19


Bocsáss meg, de én nem nagyon bírom őket. Ha metalról van szó, én inkább az olyanokat kedvelem mint pl. a Boris.

2019. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

trollkodásról leszokhatnál"


Ne mondd már nekem, hogy hazamész és ordítottatod a Nyennye nennye nennye nennye!

2019. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Add fel, nem játszod elég hihetően a primitív bunkót.
2019. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
21-es: A Boris is nagyon jó, zseniális együttes, de a Pantera és a DT sem rossz, sőt, nagyon jók ők is.
2019. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Enyhe túlzás,hogy mindenki a discot szeretné.Én pl rühellem a nyál dizsis zenéket.(Főleg a sok kommerszt,ami a rádiók nagy részében megy.)Nem sok tartalom van bennük.Ráadásul fáj a fejem a tuctuc zenétől.Techno nálam szintén hányás kategória,de azt mostanában nem is nagyon hallgatják sokan.Az már kiment a divatból szerencsére...

Én pl főleg Rockot és Metál zenét hallgatok,de szoktam néha Blues-t,vagy Jazzet is hallgatni.Pantera amúgy jó zenéket nyomatott.Egyébként rapben is van 1-2 régi klasszikus amit mai napig bírok.Ganxsta Zolee és a kartel,vagy pl Cypress Hill.Metálban pedig rengeteg van amiket bírok.Pl:Killswitch Engage,In Flames,Soilwork,Rammstein,Moby Dick,Lacuna Coil,Depresszió,Ektomorf,Static X,Children Of Bodom és sok mást is.

2019. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!