Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cort KX1Q vagy Squier Affinity...

Cort KX1Q vagy Squier Affinity Telecaster?

Figyelt kérdés
Azoktól várnék választ elsősorban,aki próbálta őket, vagy legalább az egyiket, hogy mégis legyen valami alapja a véleményeknek.

2019. jan. 29. 12:49
1 2
 11/16 Mojjo ***** válasza:
@10: Majdnem, de valójában több, mint egy évtized tapasztalatból... de ha bármivel nem értesz egyet, nyugodtan írd le, a te véleményed is számít, és legalább meg tudjuk beszélni. Szóval hajrá ;)
2019. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát de mán le ne cseréld már azt a Cort-ot egy ilyen kínai hulladékra! Ez a véleményem az affinity-ről. És nem csak tele.
2019. jan. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig nem vagy egyedül a single coilos hanzással, nekem sem tetszik a humbucker. Most perpillanat P90-es vagyok :-D Talán majd egyszer...

Próbáld ki a Vintage széria teléjeit ha jót akarsz. Abból is a juhart. Csupán egy kis baj van velük hogy kiváló minőségük ellenére magasan vannak a húrok és azt be kell állíttatni.

2019. jan. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Vintage gitároknak eszement magasan vannak a húrjai, úgy ahogy van játszhatatlan nekem. De találkoztam ilyen mexikóival is szóval nem tudom miért van így. Nem is volna bajom az Affinitykkel ha egy picit jobb szerelékek és hangszedők lennének rajta. A nyak olyan amilyen, csúnyácska. Emellett marhára zajos hiszen semmi árnyékolás nincs csak éppen a kapcsolók alatt egy kis alufólia.
2020. márc. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Mojjo ***** válasza:
@14: Akkor esetleg állítsd lejjebb azokat a húrokat? :D
2020. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Probléma megoldva :-) De eladtam a mexikóit, nem tetszett. Ez a régi vintage fos volt nem a jelen player széria. Végül vettem egy eredeti kínait. Ez tökéletes. :-)
2021. máj. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!