Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Chester...

DTR42 kérdése:

Mi a véleményetek Chester Benningtonról és a Linkin Parkról?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 18:04
1 2 3
 1/23 Mojjo ***** válasza:
97%
Ikonikus együttes, ikonikus énekes. Akkor is, ha sokan eleve nem szeretik a numetált, amivel berobbantak a köztudatba, a poppos irányváltásokat meg még kevésbé. Én a részemről mindig tudtam valami újat kapni tőlük, mert mindig tudtak újat nyújtani, és mindenféle stílusfinomításokkal/váltásokkal együtt mindig nagyon jól eltalált zenéket raktak le az asztalra. De nyilván nem mindenkinek a kenyere.
2019. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában hallgattam. Akkoriban divat volt. Nem akkora nagy szám. Van pár slágerük, amik tényleg el lettek találva, de nem véletlenül a tízen évesek körében volt nagy kedvenc. Persze a maga kategóriájában kiemelkedő. Nyilván nem véletlenül voltak azok akik.
2019. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Egy rég elfelejtett tucatzenekar. (leszámítva a halálból származó "hirtelen mindenki kedvence volt" jelenséget)
2019. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Nagyban hozzájárultak a metal és a mainstream rockzene nevetségessé tételéhez, a nu metal meg a glam metal mellett a legrosszabb dolog, ami valaha történhetett a rockzenével.


Maga a Linkin Park csupa közhely volt közhely hátán, és szerencséjük van amiért Chester kinyírta magát, mert így bebiztosították maguknak azt, hogy ne felejtsék el őket.

2019. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
A Linkin Park trágya, holtakról meg jót vagy semmit, így inkább nem írok Chester-ről semmit sem.
2019. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

"Maga a Linkin Park csupa közhely volt közhely hátán"


Ja. És ez melyik mainstream rockzenekarra nem igaz?

2019. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
#6: Például a Queen. ;)
2019. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#6 Pl. a Radiohead, már ha az mainstreamnek számít. A LP 2000-ben adta ki a Hybrid Theoryt, a Radiohead meg a Kid A-t és össze se lehet hasonlítani kettőt.
2019. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az új zenéjüket nem igazán sikerült megszeretnem, de a Hybrid Theory egy felejthetetlen élményt nyújtott nekem, az első eredeti magnókazettám volt, amivel megszerettem a keményebb műfajt és sok jó emléket adott nekem azokból az időkből. A mai napig 30akárhány éves fejjel az egyik legmeghatározóbb album maradt a számomra és amíg élek, ez szerintem ez így is lesz.

Én nagyon sajnálom, ami Chester Bennington-nal történt, tehetséges énekesnek tartottam őt.

2019. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Kiemelkedő és egyedi volt amit alkottak, remek zenét készítettek, szinte nem volt olyan számuk amit ne imádtam volna. Hangulattól függetlenül mindig jó volt hallgatni. Ma is sokszor előveszem pár dalukat. Chester pedig nagy tehetség volt, igen jó hanggal. Nagyon sajnálom ami vele történt. Az utálkozók meg csináljanak jobbat.
2019. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!