Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárt választani country-hoz?

Gitárt választani country-hoz?

Figyelt kérdés

Country zenéhez vennék gitárt, használtan. Valószínűleg csak pengetővel használnám főleg. Nem vagyok kezdő gitáros, de akusztikusom még nem volt, jelenleg egy Washburn elektromos gitárt használok.

Kérlek ajánljatok valami használhatót max. 50-60 ezerig.


Előre is köszönöm!



2019. márc. 11. 10:44
1 2
 11/15 Trogdor ***** válasza:
John Denver is természetesen és ha már John Denver akkor jim Croce, Őt ismeri valaki?:) nem kifejezetten country de egyik kedvencem :)
2019. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mojjo ***** válasza:

@10: És még saját árnyékaként is zseniális.


@11: Azt hittem, nem ismerem Jim Croce-t. Most meghallgattam az első dalt, amit kidobott a google a nevére (Time in a bottle), és de bizony, ezt a dalt nagyon is ismerem, csak sosem tudtam, ki az előadó. Baromi jó.

2019. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Mojjo ***** válasza:
Kérdező, hogy valami ontopic is legyen: akusztikusra leginkább 80/20-as, esetleg 85/15-ös bronz húrokat ajánlok erre a műfajra. Azoknak van a legcountrysabb hangzása - szerintem :)
2019. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Waff ***** válasza:
Epiphone Hummingbird Pro is egy állati jó,country-s csengéssel rendelkező gitár. Érdemes megsasolni. 60-65 körül már lehet találni használtan :)
2019. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mojjo ***** válasza:
@14: Ó, igen. És nekem, szigorúan szubjektíven, az egyik legkényelmesebb nyakú gitár volt, amit valaha fogtam.
2019. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!