Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek alapján milyen elektromos...

Ezek alapján milyen elektromos gitárt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy nagyon válogatós vagyok.

9 éve gitározom ez idő alatt rengeteg gitárt kipróbáltam és nagyon kevés tetszett.

Nem szeretem a rövidebb menzúsrás gitárokat mint pl. Les Paul, SG, Mustang és a single coil hanzás se tetszik mint pl. Stratocaster és Telecaster.

Az elsődleges cél, hogy nagyon sok féle műfajban használható gitár legyen, mit tudnátok ajánlani ? Árat nem írok mert még én se tudom mennyit szánnék rá.



2019. márc. 24. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben maradnak a hosszú menzúrás humbuckeres superstratok.
2019. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen a superstrat ami bevált, viszont ezek nem valami sokoldalú gitárok. Van egy Jackson Js32 és egy LTD M 200 típusú gitárom, de ezek csak metálra jók, torzítva szólnak rendesen.
2019. márc. 24. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Contemporary squier jazzmaster? Cort G280?
2019. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg esetleg a 25-ös menzúrás PRS-eket ami hosszabb mint a les paul menzúra de rövidebb mint a strat. Arany középút.
2019. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nézd meg esetleg a 25-ös menzúrás PRS-eket ami hosszabb mint a les paul menzúra de rövidebb mint a strat. Arany középút."


Nem mintha számítana bármit pár mm

2019. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Például a nyaki hangszedő sokkal teltebben szól egy rövid menzúrás gitárban emiatt talán lehet sokoldalúbbnak nevezni őket de a kérdező írta hogy azokat nem szereti.
2019. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár ezt leszámítva én sem értem hogy a superstrat miért ne lehetne sokoldalú? Azon is el lehet játszani bármit :D
2019. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!