Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt tudtok ajánlani, ha Bon Jovi, Pink Floyd, Aerosmith irányt képviselném? Kezdő gitáros vagyok max keret gitárra 75000 Minél több ötlet jó lenne.

Figyelt kérdés
Elektromos gitár

2019. ápr. 9. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
FENDER SQUIER Stratocaster. Szerintem. Mondjuk nem igazán értem, hogy a Bon Jovi meg a Pink Floyd hogy képvisel egy irányt. Gondolom arra gondoltál, hogy a fenti zenekarokban a gitárosok erősen blues alapokon nyugvó szólózást képviselnek, erre meg egy Stratocaster kópia megfelelő.
2019. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút és SQUIER-ből is erősen ajánlott a standard széria. Mert talán nyújtásokra nem lesz olyan fos hangja és nem hangolódik el. De a legjobb lenne olcsón a squier classic vibe széria. Legalábbis a Pink Floyd-ra.
2019. szept. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!