Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Milyen elektromos gitárt tudtok ajánlani, ha Bon Jovi, Pink Floyd, Aerosmith irányt képviselném? Kezdő gitáros vagyok max keret gitárra 75000 Minél több ötlet jó lenne.

Elektromos gitár

Keress kérdéseket hasonló témákban: elektromos, gitár

ápr. 9. 22:32  Privát üzenet  

A válasz
FENDER SQUIER Stratocaster. Szerintem. Mondjuk nem igazán értem, hogy a Bon Jovi meg a Pink Floyd hogy képvisel egy irányt. Gondolom arra gondoltál, hogy a fenti zenekarokban a gitárosok erősen blues alapokon nyugvó szólózást képviselnek, erre meg egy Stratocaster kópia megfelelő.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 11. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elektromos gitár tartozékok? Gitár effektek?
Ezek alapján milyen elektromos gitárt tudnátok ajánlani?
Megpillantottam 3 Stagg gitárt, melyeket egész jónak találtam, mi a vélményetek a :Stagg Silveray nash, special és custom gitárokról, illetve még egy gyöngyszemről a Kramer...
Van itt valakinek geryon les paul copyja?
Elektromos gitár?
Elektromos gitáron tanulni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!