Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek bele?

Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Írtam egy dalt, ami szerintem nem is lett olyan rossz, a dallama is jó, kellemes.

Régóta szeretnék énekes lenni, de egyszerűen nem tudom hogyan kezdhetnék bele. Régebben jártam énektanárhoz, de a népdalok nem jöttek be, ezért otthagytam.

(Egyébként angolul írtam a dalt)



2019. ápr. 13. 16:28
 1/2 anonim válasza:

Rakd ki youtubera! Kérd ki mások véleményét! (De olyanokét, akik a műfajt, a stílust kedvelik, mert ha egy rap zene, akkor ne egy pop kedvelőnek mutasd meg, vagy fordítva) Ne érdekeljen a megtekintés, mert a kitartás fontos. Valahol el kell kezdeni. Ha pozitívak a visszajelzések, keress fel valakit, sok sikert!

Válassz valami művésznevet, vagy csak egyszerűen legyen az a sajátod. Legyenek a zenéid egyediek, amitől valaki tudni fogja, hogy ezt te énekelted! Ha feltetted írd le ide a nevét, én meghallgatom.

Hajrá, sok sikert kívánok!

2019. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, tudok ajánlani egy énektanárt. Nagyon kedves, gyönyörű hangja van és főleg külföldi slágereket ad elő.
2019. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!