Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy ilyen minőségű felvétel...

Egy ilyen minőségű felvétel stúdióban történik, vagy elég hozzá egy mikrofon mint itt?

Figyelt kérdés
[link]

2019. ápr. 17. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz sztereó mikrofonpár kell és olyan hangkártya, ami két mikrofonbemenetes.

Nézd végig azt a csatornát, amit adtam, a - zenélj velem- címűt, sok hasznos dolgot tanulhatsz.

Ha többet szánsz rá, akkor vehetsz más márkát, van ami szebb, van ami kicsit többet tud, de az árának a Behringer nagyon megfelel, pont ilyen célra tökéletes, kínai ugyan, de ma már minden ilyen olcsó kategóriás audió cucc hátán ott van a jel, hogy made in China, egészen a százezres kategóriáig, de még ott is soknak, a licensz a lényeg, ne hallgass azokra, akik nagyon lehúzzák, mert egészen jó már ez is.

Ráadásul plusz kimenete is van.


Daw szoftvernek az ingyenes Audacityt javaslom, vagy a Cakewalkot, mert a többi interfészhez ugyan adnak hozzá valami lebutított profi zeneszerkesztőt, de azoknál még ez a két ingyenes program is sokkal jobb, annyira alap dolgok vannak csak bennük, a fizetősek meg méregdrágák, így hiába jók, ha egyszer csak profinak érdemes megvenni.

Pedig a pénz sokszor számít, kell venned kábeleket, állványokat, meg amit csak akarsz, jobb fülhallgatót, vagy hangfalakat, esetleg a gitárodhoz új húrokat, stb...

Nekem van egy Behringer UMC 204 HD és tökéletes, egy AT 2020 mikrofonnal, az én céljaimnak az is jó, saját gitár és midi zenéimet veszem fel saját magamnak, egyre jobbak, fejlődök vele és remekül szórakozok közben.

Kaptam előtte kölcsön egy Steinberg UR22 MK2- est, de az lényegesen drágább és nem tud többet annyival.

Üdv

2019. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!