Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan jutott a társadalom...

Hogyan jutott a társadalom idáig? Régen volt hangszer a zenékben, nagyon komoly, művészi gitár szólók, komoly szövegek, teknikás és hihetetlen énekesek, mameg csak gépzene (bárki tud csinálni olyat) és autotunozott féloktávos hangok? :S

Figyelt kérdés
Én fiatal vagyok és borzalmasnak találom amit hallgat a korosztályom. Zenetagozatos iskolába jártam, már kicsi korom óta foglalkoztat a zenélés ( AZ IGAZI) és több hangszeren is játszom. Piano és Guitar, illetve mostanában énekleckéket is veszek egy neves énektanártól. Sajnos azonban rájöttem, hogy hiába leszek jó, soha azt életben nem lehetek sikeres, vagy ismert, csak egy szűk rétegen belül maximum. Ugyanis amit én képviselek 21 évesen az NEM KELL SEHOVA.... már a gépzene, Loops studiós valami és auto tune-ozott, egyéniség és teknika nélküli zenére van a kereslet. MIÉRT? Csak egy indiokot kérek, miért van ez így? Az embereknek fejlődniük kéne előre, vagyis még komplikáltabb, bonyolultabb és összetettebb zenét kéne készíteni, nem pedig visszafejlődni :S Igaz, a régi klasszikus zenéhez képest az általam preferált zene is semmi, mivel hihetetlen kidolgozottságuak azok a hatalmas nevek szerzeményei, amiket nem kell leírnom szerintem. De mégis, meddig lehet még vissza fejlődni?
2019. ápr. 20. 22:26
1 2
 11/12 Mojjo ***** válasza:
80%

Piano és guitar? Az igen... Az anyanyelved művelése, úgy tűnik, nem igazán fér már bele neked a zenélés mellett...


Egyébként ma is folyamatosn születnek valódi hangszerekre épülő zenék.

2019. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jó nagy sznob lehetsz ember

Azt hiszed ha a gitárt meg a zongorát (Bartók Béla idejében is így nevezték ugyibár) angolul írod le,akkor műveltebbnek/okosabbnak fogsz tűnni,vagy hogy?xD

2023. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!