Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a dal, amin mindig...

Melyik az a dal, amin mindig sírtok, akárcsak elérzékenyülés miatt is?

Figyelt kérdés

Értem úgy,hogy nem feltétlenül a szomorú, felkavaró hangulata miatt.


Számomra ez Bruce Springsteentől a Bobby Jean, és az I'm Going Down a Born in the USA albumról, kedves emlékeim miatt néha kicsordul egy-egy könny, mert hiányzik az,akivel átéltem őket :(



2019. máj. 28. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sírok, csak elérzékenyülök: Németh Lehel: Reszket a Hold a tó vizén
2019. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen van.

Hülyén hangzik,de a legtöbb 90es évek beli zenétől könnybe lábad a szemem.

Leginkább a Kozmix, mert sokat hallgattuk az akkori legjobb barátommal aki aztán meghalt egy balesetben.

2019. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen van.

Hülyén hangzik,de a legtöbb 90es évek beli zenétől könnybe lábad a szemem.

Leginkább a Kozmix, mert sokat hallgattuk az akkori legjobb barátommal aki aztán meghalt egy balesetben. Azt kivéve szerettem gyerek lenni, majd első bulik,stb. Tehát mindegyik akkori slágertől összeszorul a szívem egy kicsit.

Továbbá sírok az Anathema pár számától is, mert alapból szomorú,plusz akkor depisebb korszakom volt.

És sírok a kedvenc filmjeim bizonyos soundtrack-jein is (pl. Gyűrűk ura zenéi, Rekviem egy álomért).

És az Oroszlánkirály zenéin is képes vagyok elbőgni magam :D ezt szerintem nem kell magyarázni..

De én elég sírós vagyok. :)

30/n

2019. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enya - Only time
2019. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 veterán vas ***** válasza:

Sírni ugyan nem sírok, de régmúlt tini szerelmek torokszorító emlékeit idézi a Juventustól a "véget ért egy fejezet" és a Geminitől a "holnaptól nem szeretlek" című számok.


...és mégis, szeretem ezeket a zenéket.....

/ki érti ezt?/

2019. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy nekem még Graeme Revell egyik száma is elég megható tud lenni:

https://www.youtube.com/watch?v=KHWTTLhUZ9I

2019. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az emlékeim es az elmúlt gyermekkor miatt szokott könnybe lábadni a szemem, ha Halász Judittól hallgatom A dal ugyanaz maradot. De ha YT-on megnézel élő felvételeket, láthatod, hogy sok szülő is sír tőle.
2019. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!