Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szigeten hogyan kerülhetek az...

Szigeten hogyan kerülhetek az elso sorba?

Figyelt kérdés
Twenty one pilots koncerten szeretnék legelöl lenni, mikor kell odamennem hogy sikerüljön?😍

2019. máj. 29. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Délelőtt
2019. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én és a barátnőm megbeszéltük hogy elég korán ott leszünk már és viszünk egy taligát teli chipsel😂😂😂
2019. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

én sajnos nem megyek, szóval fogalmam sincs :(

remélem sikerül közel kerülnöd, és hozz nekem is légyszi trees konfettit *_*

2019. júl. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Haha, hoznék neked😆 eletem pillanata lesz az biztos 😍 egy alom valik majd valora. *_*
2019. júl. 6. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
nagyon koran gyere. reggel hattol lehet bemenni napi jeggyel, en mar nyolckor ott leszek (valoszinu masok is). aki pedig tobb napos vagy egesz hetes jeggyel van, az akar a sorban is aludhat, ha kedve tartja. ha nagyon elol akarsz lenni, siess, mert gyorsan el fognak fogyni a helyek.
2019. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Uh. Olyan koran nem tudok ott lenni sajnos. Elso sorrol lemondok, de az olyan 5. sorban jo lenne allni. Ha fel 4 korul beallok erre van esely? A TOP fel 7kor kezdodik
2019. júl. 14. 08:36
 7/14 anonim válasza:
Én is már elég hamar be fogok állni hogy elöl lehessek csak félek hogy ennyi állástól a többi koncert közben rosszul leszek :(( (Ha valakinek van tapasztalata ilyesmiben írja le légyszi) Valószínüleg már nagyon sokan reggel fognak beállni nem tudom az ötödik sorba be kerülsz e ha olyankor mész :/
2019. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőnek:


Én szinte minden koncerten első sorban vagyok, nem kell hozzá semmi más, csak türelem és kitartás. Ha nem szoktatok ilyen sokat egy helyben állni, akkor 3-4 óra is elég sok lesz, nekem a rekord kb 12 óra, az már eléggé durva volt. :D Ha ez segít, kb hasonló méretű bandáért, én délelőtt 11-kor álltam be, de a koncert este 10-kor kezdődött, ahogy láttam a tiétek hamarabb kezdődik, szóval szerintem álljatok be annál hamarabb. Ami a legfontosabb, hogy közvetlen előtte wc, mert utána egy fél napig nem tudtok majd, illetve minél több víz legyen nálatok. A túl sok ivástól nem kell félni, úgyis meleg lesz meg ha rendesen buliztok le is izzadtok, úgyhogy bőven kiizzadjátok azt, amit megittatok, nem kell majd tőle wc-re járni.

Ja és még a csalódás elkerülése végett, azzal nem árt számolni, hogy akár a koncert előtt 2 perccel is kitúrhatnak titeket. Tippem szerint főleg fiatal lányok vagytok, na titeket a legkönnyebb kitúrni. :D Én nem szoktam ilyet, nem ezért mondom, de szoktam látni ilyeneket. Engem is megpróbálnak kb minden koncerten kitúrni, de 2 méter magas férfi vagyok, úgyhogy nem szokott sikerülni a delikvensnek.

2019. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem, hogy szerintem az első sor közepet mindenképp hanyagoljátok, ott van mindig a legnagyobb nyomás, minél oldalabbra álltok annál jobb a helyzet, és annál kevésbé lesztek szétnyomva. (Ha úgy érzitek nem bírjátok, intsetek a biztonsági őrnek és szóljatok, hogy vegyen ki, mert annak nem lesz jó vége, ha elájultok ott. )
2019. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na sikerült?😁
2019. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!