Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szigeten hogyan kerülhetek az...

Szigeten hogyan kerülhetek az elso sorba?

Figyelt kérdés
Twenty one pilots koncerten szeretnék legelöl lenni, mikor kell odamennem hogy sikerüljön?😍

2019. máj. 29. 13:21
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
7-es vagyok. Egészen elöl voltam 😍😍 olyan 1 óra körül álltunk be persze akkor már az első sorok tele voltak de nem bánom mert így is tök közel voltam hozzájuk 🤤 az elején még ültünk a földön és utána álltunk még 3 órát szóval annyira nem volt kemény és végül nem is voltam rosszul csak a tesóm sajnos így neki ki kellett mennie pont mire elkezdődtek. Plusz persze voltak olyanok akik próbáltak már a várakozás végén előremenni sajnos sikerült is nekik de nem úgy álltak hogy engem zavartak volna. A lényeg hogy hatalmas élmény volt már vagy fél éve erre vártam és sikerült nagyjából elől lennem szóval imádtam az egészet 🤤🤤😍😍 utána ki is sírtam magam amikor felfogtam hogy tényleg megtörtént 😅😅
2019. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én első sorban voltam a tesómmal, nem teljesen középen, de így is tökéletes volt. Fél 1-kor értünk a színpadhoz, 3-ig ültünk. Megérte a sok várakozást😁 Imádtam♥️ El bírtam volna még viselni pár órán át a koncertet. Olyan gyorsan vége lett. Ennyit szerintem sosem ordítottam és sikítoztam még egyszerre.😁

Alapból úgy mentem, hogy én nem fogok videózni, inkább átélem. Majd a barátaim videóznak úgyis.. De egy számot felvettem, tiszta cringe visszanézni, csak az ordításomat és visításomat hallani.😆 De olyan jóóóó volt♥️♥️♥️♥️♥️

Egyetlen negatívum az volt amikor elkezdtek betolakodni a Foo Fighters rajongók. Konkrétan feltoltak a kordonra, alig bírtuk kiverekedni magunkat..

2019. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 4. sorban voltam, 4 körül álltunk oda. A kivetítőt tökéletesen lehetett látni, de szerencsére nem voltak előttünk magas emberek, úgyhogy a srácokat is láttuk. Hihetetlen élmény volt, és örülök hogy csak 2 óra sorban állással ilyen elös voltunk.
2019. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mivel baratokkal mentem sajnos csak 4kor alltunk be a tomegbe, sikerult viszonylag elol lenni, amikor Tyler bemaszott a tomegbe csak masfel meterre voltam tole♥️ Szivem szerint en is odamentem volna mar del korul, de igy is hatalmas elmeny volt♥️💛 remelem meg visszajonnek Magyarorszagra, vagy ha ide nem is akkor Becsbe minel hamarabb mert nagyon hianyoznak maar🥺☺️ Leirhatatlanul jo volt az egesz😱
2019. aug. 24. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!