Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Jackson...

Mi a véleményetek a Jackson Alexi gitárjáról?

Figyelt kérdés
Hogy tetszik kinézetre, aki fogta/próbálta már annak hogy tetszett, mennyire jóhangú, kényelmes hangszer?

2019. jún. 21. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, ó egy Randy Rhoads fecskefarkú gitárral nyomul. Nem jázszottam rajta, da hasonlón igen. Koncertezni teljesen jó, ülve gyakorolni lehetetlen vele. :) Az EMG-HZ pickup metálra tökéletes, pokoli harsány, brutál erőszakos pickup. Főleg, ha még rákapcsolod a beépített gain boostot. Ez mondjuk nem tudom be van-e èpítve mindegyikbe.
2019. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 éve nyomom egy Esp alexi scythe-al és biztosan állíthatom, hogy nagyon kényelmes vele gyakorolni ülve. A kérdező gondolom a Jackson RR24-esről kérdez, mivel ez volt az egyedüli fajta jackson amit valaha is használt Alexi. Nem rossz, bár én inkább az Ltd, Edwards, ESP verziókat preferálom. Az rr24 kényelmetlenebb mint ezek, az ESP féléknek többnyire, mint az enyémnél is, van egy marás a hátán amitől sokkal kényelmesebb állva is és ülve is mivel így a könyököd jól előre tolni ahhoz h normálisan tudj pengetni, maradhat szépen a derekad mellett a könyököd/karod.


[link]


Ezen kívül szerintem az aktív emg ami az rr24-ben van iszonyatosan steril. Egyébként ezekben gyárilag EMG81-es van, amiben nincs gain boost. Az egyedüli HZ amiben van, az Alexi szignált EMG ALX szettje.

2019. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor ez lehet, hogy csak az én kryptonitom, de nekem baromi kényelmetlen ülve játszani rajta. Mind RR, mind flying v gitárokon. Pedig volt már pár a kezemben, és én sem ma kezdtem. Ízlések és pofonok. :)


A piköppel kapcsolatban akkor bocsi! Nem akartam a kérdezőt félretájékoztatni. Csak rémlett, hogy az Alexi HZ-t használ gain boosttal. Nem tudtam, hogy ezek 81-es EMG-vel jönnek. Nem is értem, basszus... Annyira más hangkarakter...

2019. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!