Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone Les Paul AFD (Slash),...

Epiphone Les Paul AFD (Slash), vagy Epiphone Les Paul Standard MG, melyiket javasolnátok, és miért?

Figyelt kérdés

Sokan azt állítják, hogy a Slash féle Epiphone AFD jobb, mint a Standard társa, ráadásul kb. fele annyiba kerül.

Kiváncsi vagyok mi a véleményetek a két gitárról.

Előre is köszönöm a hozzászólásokat, javaslatokat, véleményeket.



2019. jún. 30. 04:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve még egy Vintage V100 Paradise-on (Slash) gondolkodom, így teljes a lista.
2019. jún. 30. 05:30
 2/9 anonim ***** válasza:

Vintage a legjobb közülük.


Én is azt használok,Slash signature Seymour Duncan szettel és kegyetlen jól hozza Slash hangzásvilágát.

2019. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ és a javaslatot!


Én is a Vintage-t preferálom mindközül, ugyanakkor egyik ismerősöm (hobbi gitáros) úgy véli, hogy az Epiphone LP Standard megbízhatóbb.


Várom a további javaslatokat, véleményeket!

2019. júl. 1. 03:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából egyikkel sem jársz rosszul, de még egy szavazat a Vintage V100-nak. :-)
2019. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Plusz egy a Vintage v100-nak, de az Epiphone stanard sem rossz. Az meg hogy egy AFD Slash jobb mint egy Standard, elég valótlan
2019. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, valótlannak tűnik, kb. mint dizelmozdony a himalája tetején, (fele annyiért sokkal jobbat?) de sokan esküsznek a Slash AFD szériára...


Vintage V100 - as marad az 1. helyen, utána pedig az Epi Standard arra az esetre, ha a Vintage v100-as már nem lesz raktáron.


Javasolták nekem még a Harley Benton SC-550 Paradise széríát, erről ti hogy vélelkedtek?


Neten olvasgattam róla, van bőven Pro / Kontra...

2019. júl. 2. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan leírják a Harley Benton-t de annyira nem rossz, legalábbis amit én láttam, de nekem még ezekből mindig a V100 vezet. :-)
2019. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vintage-re plusz egy tőlem is! :) Ár/érték arányban talán a legjobb LP.
2019. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Harley Bentont nem tudom ajánlani. Alapból sem egy jó hangszer ( rossz illesztés, nagyon gagyi faanyag, rossz minőségű szerelékek, használhatatlan hangszedők etc.), még a Vintage mindenben egesz korrektnek számít, főleg ennyiért
2019. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!