Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen jó a metál zene,...

Miért ilyen jó a metál zene, és akkor mi a baj vele?

Figyelt kérdés

Most nyári szünetben volt elég szabadidőm gondoltam új zenéket ismerek meg, belehallgattam pár Metallica számba és eszméletlenül jó. Én eddig mindenkitől azt hallottam hogy mekkora egy sz*r, én meg majdnem elsírtam magam olyan gyönyörű, pedig marha ritkán sírok. Akkor miért mondják hogy igénytelen zene meg hasonlóak????? Mi a gond vele? Mitől ilyen szép?


17/F



#zene #rock #Metál Metallica
2019. júl. 8. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz velük. Fogadjunk, akik ezeket mondták azok rádióbarát, csapból folyó tömegzenét hallgatnak, amiben nincs semmi eredeti.
2019. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Persze a Mettalicának se mindegy hogy melyik időszakából hallgatsz. Én a régieket jobban szeretem amik még igazán thrash metálok voltak (a sírásbóp gondolom te nem egy ilyet hallottál) de egyébként az újabbak között is vanbak fantasztikus dalok
2019. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok. Ha konkrét miértekre vagy kíváncsi, azt kérdezd egyenesen azoktól az emberektől, akiktől az említett negatív véleményt hallottad. Persze ha csak primitív fikázásról van szó, azzal nem érdemes foglalkozni (meg egy értelmes vélemény se kell, hogy befolyással legyen az ízlésedre).


#1 Az utolsó részmondathoz: miből gondolod? Én ami negatív véleményt eddig hallottam a Metallica-ról, az szinte mind olyan embertől jött, aki alapvetően szereti a metált, de a Metallica-t kommersznek/igénytelennek tartja, és/vagy úgy érzi, hogy eladták magukat. Én ennek kapcsán most nem fejtenék ki konkrét véleményt, csak mondom, hogy ez a "ha valakinek sz#r a zene, amit hallgatok, ő biztos, hogy még annál is sz#rabbat hallgat" érvelés nem túl logikus, és ezen esetben tapasztalataim szerint nem is megalapozott.

2019. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%
Zeneileg annyira nem nagy szám a Metallica bármikor összerakok neked ilyen zenét.
2019. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen jó, mert van zenei értéke. Tudni kell hozzá zenélni, énekelni, tudni kell zenéket kitalálni, hangszerelni, szöveget írni. Az igénytelen rádióbarát popzenékhez egyikre sincs szükség, és annyit is érnek.
2019. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy a Fade to Blacket hallgattam a Nothing Else Matterst meg a Master of Puppetst, de egyre többet ismerek meg tőlük. A Ride ón Lightning albumuk a kedvencek meg a ... and Justice dor alul.
2019. júl. 9. 09:35
 7/16 A kérdező kommentje:
For all*
2019. júl. 9. 09:36
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Ki mondja, hogy "igénytelen" meg, hogy "szar"?

Ne vicceljünk már, metal zene alapkövei közé tartozik az első 4-5 albumuk.

A Ride the Lightning, a Master of Puppets és az ... And Justice for All a thrash metal mesterművei közé tartoznak. Aki szarozza őket, az általában a rock, metal műfajt is szarozza, szóval nem érdemes őket komolyan venni, vagy foglalkozni velük.

2019. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözöllek köreinkben.

Ha szép,akkor még ajánlom az Orion című számot is

2019. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Ajánlom kedves figyelmedbe Rick Beato YouTube csatornáját :)
2019. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!