Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! 2 témával kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 2 témával kapcsolatban lenne hozzátok (lent) kérdésem!?

Figyelt kérdés

1.téma:


1-Az egyik az,h volt már olyan hogy viccelődve mondtátok/valltátok be valakinek hogy szeretitek?Ha igen hogy sült el?


2-Vagy a fordítottja,h valltak már nektek elnevetve szerelmet?Ti mit reagáltatok?


3-Mennyire lehet komolyan venni,ha valaki elnevetve mondja azt h szeretlek? (egy fiúról van szó,aki adott jeleket h tetszek neki,csak van barátnője így nem lett semmi sem)


2.téma:


1-Hogy ti mivel akarjátok a lányok tudtára adni,hogy odáig vagytok értük?


Ha lehet minden kérdésre válaszoljatok!



2019. júl. 23. 23:15
 1/4 A kérdező kommentje:
*vallottátok,
2019. júl. 23. 23:17
 2/4 anonim ***** válasza:
2: Transzcendens módon
2019. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

2. Téma

1. Kérdés:


Jó vagy te k**va.:D

2019. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. nem, de ha van barátnője s mégis szeret, akkor lehetséges, mert vagy zavarban van, vagy csak a reakciódat fürkészi, s meghagyja az esélyt arra, hogy azt mondja: "csak vicceltem"

2. hát én ilyen ódivatú vagyok. Elhívom randizni, bókolok neki, s felvetem, hogy több időt tölthetnénk együtt. :)

2019. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!