Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás után megbocsátás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után megbocsátás?

Figyelt kérdés
Egy évig voltunk együtt a barátommal, amikor kiderült, hogy megcsalt egy lánnyal egy buliban. Úgy tudom, csak egyszer, és most nem tudom, mitévő legyek...
2019. júl. 31. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Én kidobnám a helyedben.
2019. júl. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Aki egyszer megcsal, később is fog. Persze, nem garancia. De szerintem gondold át, kire akarsz időt pazarolni. Mert ha mondjuk öt évig együtt vagytok, és akkor újból megcsal, akkor már nyilván nem fogod tudni megbocsátani, csak hogy te is ludas leszel, mert hagytad, hogy megtegye, következmények nélkül. Ezt úgy értem, hogy megcsalás után egy kapcsolatot nem szabad csak úgy folytatni, mint ahol éppen tart, hanem vagy visszatérni az alapokhoz, vagy hagyni az egészet a francba. Ráadásul akkor derül csak ki, hogy a másik fél komolyan gondolja ezt az egészet, ha hajlandó meghozni ezt az áldozatot.

Bár megjegyzem, hogy én nem foglalkoznék vele, inkább lerombolnám a szerelelem-képet, de ha valaki úgy megcsal valakit, hogy egy éve nincsenek együtt, pont abban a fázisban, amikor még a legerősebbek a szerelem szikrái... Na ez nekem már mindent elárulna. Úgyhogy mivel helyetted nem mondhatom, hogy szakíts, ezért csak azt tudom tanácsolni, hogy nagyon, de nagyon fontold meg azt, hogy együtt maradsz ezzel a csávóval. Mert mint már megemlítettem, magad alatt fogsz gödröt ásni, ha ezt elengeded pusztán azért, mert szerelmes vagy, és elhiszed, hogy ő is így érez (amit kétlek).

2019. júl. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Megbocsátanék,de nem jönnék többet össze vele.
2019. júl. 31. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!