Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim anyja miért ellenzi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim anyja miért ellenzi hogy náluk aludjak?

Figyelt kérdés

Több mint 1 évve vagyunk együtt,egy csomoszor itt aludt már nálunk ő,de én még náluk soha!

Egyébként szerintem tök jól kijovok az anyukajaval (jobban kijovok az apjaval de nincs semmi bajom az anyukájaval sem) és nem értem, hogy az együtt alvást miért ellenzi


2019. aug. 4. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ezt honnan kéne tudnunk?!kérdezz rá az anyukájánál!
2019. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem és kész
2019. aug. 4. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont érjétek be azzal,h nálatok alszotok!Lehet nem szereti az anyukája ha lányok maradnak ott náluk éjszakára
2019. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt sem nagyon szereti ha napközben ott vagyok

Deh tényleg nem értem, pedig az apukája tök bír meg én is őket deh egyszerűen nem tudom hogy az anyjaval mi van

Érdekes hogy a tesója barátnője ott aludhat

2019. aug. 4. 15:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy de most komolyan? 13? Anyukád irányít és mondja meg mit csinálj vagy nem?

Az oké, hogy nála laksz, jogosan megmondhatja kit hívhatsz fel vagy kit nem, de hogy a saját idődet kivel vagy mivel töltöd az azért már felháborító!

2019. aug. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Először is a pasim anyja

Másodszor 17 éves vagyok

2019. aug. 5. 08:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó,félreértetted,a kérdező barátjának(pasijának) az anyukája nem engedi meg h a fiúnál aludjon a kérdező!!Lehet csak simán nem bír téged!Tényleg hány évesek vagytok?
2019. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ő 20 én pedig 17
2019. aug. 5. 09:01
 9/12 A kérdező kommentje:
És mielőtt megkerdeznetek,hogy lefeküdtunk-e,igen le és az anyja is tudja
2019. aug. 5. 10:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vékonyak a falak, vagy zavarjam hogy még kiskorú vagy
2019. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!