Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ideje ismerkedek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje ismerkedek egy csajjal, de kiderült hogy az ő anyja az én mostohaanyám másod unokatesója. Szerintetek ez gond lehet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem vagytok rokonok.

:)

2018. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy nem vagyunk, de azért mégis “családban” van..p
2018. dec. 2. 20:24
 3/6 anonim válasza:
100%
Meg akarod dugni az anyját is, vagy mi a baj?
2018. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

és? akk lesz gond ha naon oszevesztek valamin, am miert ne, a szeretet nindent legyoz :: , de itt nincs mit legyoznie... ::


sok sikert :)

2018. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva: szerintem nem :)

Egyéb megjegyzés: wow... mint valami szappanopera xD

Kalandos életed lehet! :D

2018. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a mostohaanyád nem vérrokonod, a lány neki is csak távoli rokona. miért lenne baj? lehet nem is tartják a kapcsolatot. én se tartom a kapcsolatot a másodunokatesómékkal, pedig huszonévig nagyanyám szomszédjában éltek
2018. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!