Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretik a lányok, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a lányok, ha egy fiú beszédes?

Figyelt kérdés
Mivel én (16F) közeledek felé, én írok rá, ezért neki,(legalábbis feltételezem) nincs nagyon mit mondania, nem nyílik meg eléggé, ezért elég hamar kihal a beszélgetés, ha nem hozok fel valamilyen random témát, amiről lesüt, hogy szánalmasan próbálok közeledni felé. Na most, nekem lenne mit mesélnem, de ő ezt mennyire szeretné, tartaná érdekesnek? Vagy inkább kérdezgessem helyette? Vagy ez mindenkinél megoszló? A "Szia, hogy vagy?" Helyett hogy írjak rá, vagy nem gáz mindig így köszönni? Előre is köszönöm a válaszokat! 🙂

2019. aug. 5. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Nem érdekled őket ezt tanuld meg! Végighallgatnak de itt inkább neked kell figyelni és érdeklődni. Nekik egy lelkiszemetesláda kell
2019. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha nem akar megnyílni nekem, hogy legyek a szemetesládája? Kérdezgessem? Ha igen, miről? Nem ismerem eléggé, nem akarok nyomulni, az alap témákat, közös érdeklődési köröket nagyjából kimerítettük már.
2019. aug. 5. 00:18
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
En szeretem hs egy fiú beszédes
2019. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Én szeretem a beszédes fiúkat. Általában nem jut eszembe semmi téma, csak hozzászólok, ezért jó ha a fiú csacsog mindenféléről. 😃16/L
2019. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Pontosan. Kérdezgetsz mert a nők kb 1% tesz fel neked kérdést. Sajnos ezek tapasztakatok...

Kérdezel, próbálsz olyanokat ami nem eldöntendő kérdés. Pl: nem azt kérdezed jó napja volt e ( arra nincs sok lehetősége mert egy sima igen nemmel lerendezik) hanem milyen napja volt? Itt is lerendezheti egy jóval de nyitva vannak a lehetöségek, jó volt mert ötös lett a dogám stb. De ezer ilyen van.

Aztán meg jegyezz meg mindent, azt szeretik ha tényleg figyelsz és érdejlődsz. Ha kérdehel valamit aztán nem is érdekel csak tudod ez neki fontos akkor semmi értelme. Ilyenek

2019. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem, mert visszahúzódó vagyok, és sokszor nehezemre esik beszélgetést kezdeményezni. Persze csak abban az esetben örülnék neki, ha azért a fiú is hagyna beszélni, megnyílni.
2019. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretem mert általában a semmiről is elbestélgetek emberekkel, de sajnos vagy nem rengeteg ember 1 perc után már nem is figyel a közeledésemre vagy nem is érdekli
2019. aug. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én is beszédes vagyok, ezért jó, ha egy fiú is az és nem csak csendben ül. Annyi, hogy üzenetben én sem tudok túl sokat írni, a személyes ismerkedést többre értékelem.
2019. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha a beszédességhez hozzájárul kedvesség, őszinteség, elfogadás, törődés stb. 18/L
2019. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!