Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretik szerintetek egymast?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik szerintetek egymast?

Figyelt kérdés
Szoval van egy lany osztalytarsam aki tetszik, de van baratja. En a lannyal nagyon joban vagyok, nagyon jo baratok vagyunk. A lany elegge visszahuzodo, nem tul baratkozos, de ha egyszer osszebaratkozol vele, akkor nagyon aranyos. A baratjaval semmi kozos kepe nincs kint sehol, soha nem beszel a baratjatol, pedig o volt az a lany akinek sose volt baratja, es most, hogy nagy nezen lett, kb fel se vallalaj. Egyszer egyik haverom megkerdezte tole, hogy van baratja, annyit mondott ra, hogy majd ha kell elmagyarazom, de ekkor mar egy honapja egyutt voltak, mondta hogy mikor jottek ossze, es attol szamitva 1 honapra ra mondta ezt. Maskor megkerdzte megint, mondta hogy nem tartozik senkire. Egyszer mondta, hogy megy egy buliba, amit a baratja haverjaek rendeznek, es mondta nekem hogy menjek vele. Persze nemet mondtam, de fura volt akkor is. Meg mostanaban a baratjaval rendezett kozos programokat lemondja, hogy velem meg az osztaly tobbi tagjaval lehessen (pl elmenni buliba). Szerintetek ez normalis?

2018. jún. 11. 15:22
 1/3 A kérdező kommentje:
17 evesek vagyunk
2018. jún. 11. 15:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, elképzelhető hogy a lány nem boldog a barátja mellett. beszélj vele erről négyszemközt, olyan helyen és olyan időben amikor tudod h nem lesz ott más, és ha jóban vagytok akkor lehet hogy elmondja, mi a baj (csak aztán ne kezdj el beszélni róla mindenkinek, mert akkor tuti h nem fog benned bízni soha többet)
2018. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak ebben az a nehez, hogy ez nagyon fura lenne.. marmint most gondolj bele, ketten vagyunk, nem tudom, hogy mirol beszeljunk, aztan megkerdezzem tole, hogy amugy az Adriánnal szeretitek egymast?😂 Marmint jo ötlet, csak nem tudom, hogy higyan lenne kivitelezhető. Meg amúgy is, nem szeretnék semmi rosszat, a végén csak megútál, mert kételkedem benne, meg a bartátjában.
2018. jún. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!