Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, srác mennyire legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, srác mennyire legyen kulturált?

Figyelt kérdés
Olvasson, járjon veletek színházba, vagy ezek nem feltételek?
2019. aug. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltételek, de nagy előnyök.


18/L

2019. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #1-es is írta.

Nem az alapján választok fiút, hogy mennyit olvas és mennyit jár színházba, de hatalmas előny, mert én baromi sokat olvasok és nagy színházbajárós vagyok. Az alapműveltséget elvárom nyilván, de ha nem tudja mi az opera, az operett és a musical közt a különbség akkor majd megmondom neki én,de nem olyan hűdenagy baj.

Azzal azért mondjuk tisztában legyen, hogy Gárdonyi Géza az Egri csillagokat írta és nem A Pál utcai fiúkat,mert azt Molnár Ferenc.

Nem feltétel de előny

2019. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Semmenyire se ke az g€ci. Csak a foggyosok beszélnek ugy.



(Valahol itt van)



Szofisztikáltan közlöm kenddel, hogy a kommunikáció csak hasonló formában megengedett, más formájában megvetendő és büntetendő.


Na figyelj szval a kettő közöttit kéne megtalálnod. A két végletre csak poén formájában térj ki.

18f

2019. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha a lányt érdeklik a könyvek és a színház, akkor egy közös témának és kikapcsolodásnak kiváló. mégha az izlésetek el is tér.
2019. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!