Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne esélyem nála ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem nála ilyen körülmények között? (16 f)

Figyelt kérdés

Nos, 10.es leszek, és van egy lány az osztályomban aki tetszik, és egyrészt nem tudom hogy én tetszem-e neki (kétlem)


170cm vagyok 90kg izmosabb, de van rajtam felesleg nyilván, az arcomat helyesnek tartom.

a lánynak aki tetszik arányos a teste, szép arc és hasonló magasság talán 1 cm magasabb mint én.


amit furcsálok az az hogy nem nagyon beszélgettünk ezelőtt de a suli utolsó hónapjai felé aranyosan viselkedett velem 1x-2x talán volt valami szemezés szerűség is, nevetett a viccemen amit nem is neki mondtam speciál.


viszont mikor összetalálkoztunk egy kisebb bandánkal az ő bandájukkal mondhatni részegen a városban rám sem nézett.


ezért vagyok kétségben mert nem értem hogy friendzoneolni akar, vagy valami komolyat, vagy csak simán illendőségből volt ilyen.



2019. aug. 6. 04:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h nem e akar veled elmenni valahova!Ha igent mond akkor valószínű h teszel neki!De azért ott figyeld a jeleket,mert egy barátnak is mondhatunk igen!
2019. aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B25 ***** válasza:

Próba cseresznye!

Ha nem kérdezed meg vagy hívod el egy randira akkor sose derül ki. Adj egy esélyt a dolognak, maximum nemet mond és akkor se dől össze a világ. Sok sikert!

2019. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!