Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem nála ezek után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akinek bejöttem és találkozgattunk. De én lekoptattam. Pedig nekem fontos volt és jóba voltunk. Én nagyon bunkó voltam vele. Már nagyon sajnálom. Azóta is néha beszélünk de már nem olyan mint volt. Megkérdezte hogy járunk e és én akkor is vissza utasítottam. De most jöttem rá hogy mekkora hülyeség volt. Nem tudom ezek után mit gondol rólam és mit tudnék csinálni. Nagyon szeretném ha ezt valahogy kideríthetném. Vagy legalább barátok lennénk újra. Mit csináljak?
2019. júl. 18. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek: Ha bejön, minek koptatod le többször is? Tudod mi az, amit csinálsz? Játszol az érzéseivel, amit egy ember sem szeret.

"Mit csináljak?,, Kérjél tőle k***a gyorsan bocsánatot a bunkóság meg úgy minden miatt, és onnan csak a lánytól fog függeni az egész. Az hogy mi gondol rólad: A kommunikáció a kulcsa mindennek. Ha az emberek normálisan le tudnának ülni beszélni, talán nem lennének ilyen hülye kérdések (már bocsánat). Ha még mindig szeret ezek után,akkor ásó-kapa nagyharang..

Ha meg nem,akkor törődj bele. Rosszul bántál vele, barátság meg ezek után nem igen szokott működni.Késő bánat szerintem... :")

2019. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. És tudom hülyeség volt de akkor másképp gondoltam.
2019. júl. 18. 00:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hagynám. így is eleget játszottál vele.
2019. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!