Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire köcsögség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire köcsögség?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire köcsögség az ha van egy lány akit felakartál szedni de nem jött össze és a haverod felszedi úgy hogy egy baráti körbe jártok ki?
2019. aug. 7. 03:20
 1/8 anonim válasza:
31%
Nem köcsögség, lehet, hogy Valami lelki baj bántja, beszélgessetek. Minden rendben lesz
2019. aug. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csicuki ***** válasza:
100%
Nem szép dolog, de ha várt azért ezzel egy kicsit tehát nem közvetlenül utánnad próbálkozott be akkor elfogadható. Igazából mivel közted meg a lány közt nem volt semmi így egyszerűbb a dolog.
2019. aug. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

neki nem jött össze, neki igen. ennyi.

ha egyik haverom se próbálkozna egyik csajnál se akinél valamelyikünk ne próbálkozott volna korábban mindannyian szinglik lennénk...

2019. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert x-nek nem jött össze, akkor a lány is és minden haver is maradjon örökre egyedül? :D Vagy ha ők pont egymást szeretik, ne lehessek egyedül, mert valaki másnak tetszett a lány? :D nonszensz

Akkor lenne gáz, ha járnak, komoly kapcsolat van köztük, szerelmesek, és így hajt rá egy haver.

2019. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"akit felakartál szedni de nem jött össze"

Tehát haverod nem a kezedről csapta le, hiszen te nem voltál elég jó a lánynak.

Szerinted az is köcsögség, ha te 'felszedsz' valakit, vagy akár csak igyekszel, azt mondaná haverod, 'tünés, mert őt én néztem ki magamnak!'?

2019. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolom, hogy ez köcsögség. nyilván, nem esne jól, ha a kiszemelt pasit egy barátnőm "összeszedné" magának, de ha megpróbáltam, és nem ment, hát hajrá.


egyébként tudott róla az illető, hogy te bepróbálkoztál a lánynál? mert ha nem, nem írható a rovására... :D


keress magadnak egy leányzót, és te sem leszel egyedül amikor összeültök a barátokkal.

2019. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem köcsögség, de nem volt szép azért a részükről,mindkét oldalt meg lehet érteni.
2019. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
ha veszel nekem 1 üveg 85-ös abszintot mellette megbeszéljük.
2019. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!